Акцент в образі: у Мережі обговорюють, як королева Єлизавета II в черговий раз підтримала Сассексів

В одному з останніх виходів британської королеви Єлизавети II пильні шанувальники подружжя Сассексів помітили, як Її Величність підтримує улюбленого онука і свою невістку.

У неділю королева Єлизавета II відвідала службу в церкві святих Петра і Павла в Норфолку, де перебуває на зимових канікулах. Також Її Величність прогулялася з преподобним каноніком Джонатоном Рів'єром кладовищем, що розташоване поблизу церкви.

Одягнена цього дня королева була в яскраво-синє пальто, капелюх такого самого кольору, прикрашений пір'ям і стразами, а на її грудях красувалася діамантова брошка у формі сніжинки, подарована їй колишнім канадським генерал-губернатором Девідом Джонстоном 2017 року.

Шанувальники подружжя Сассексів в соцмережах обговорюють цю брошку і впевнені, що одягнувши цю прикрасу, королева підтримала свого онука принца Гаррі та його дружину Меган в їхньому виборі скласти з себе королівські повноваження і переїхати до Канади.

Королева Елизавета II
Associated Press
Королева Єлизавета II
Герцогиня Сассекская и принц Гарри_1
Getty Images
Герцогиня Сассекська і принц Гаррі

Хоча, можливо, це просто чергова красива брошка королеви. Адже, як відомо, Її Величність для кожного свого образу обирає нову брошку, чого не скажеш про інші її прикраси – кольє і сережки з перлів.

Королева Елизавета II_2
Getty Images
Королева Єлизавета II

Фотогалерея Королева Єлизавета II на службі разом зі скандальним сином герцогом Йоркським Ендрю (8 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції