Без Меган і усміхається більше: принц Гаррі на сольному заході в Лондоні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ходять чутки, що герцогиня Сассекська вже вирушила в офіційну декретну відпустку. Хоча Кенсінгтонський палац поки мовчить і заяв з цього приводу не випускав.

Не будемо квапити подій, можливо, герцогиня просто втомилася, адже останні кілька днів видалися для неї дуже насиченими і тому сьогодні принц Гаррі відвідав захід сольно.

Принц Гарри_1
Associated Press
Принц Гаррі

Герцог Сассекський був присутній на конференції з дослідження психічного здоров'я ветеранів у Кінгс-коледж в Лондоні. Гаррі був радісним, щиро усміхався, хоча багато шанувальників пари помітили, що в присутності дружини він завжди більш стриманий на емоції.

Принц Гарри_2
Associated Press
Принц Гаррі

Одягнений принц був у синій костюм, білу сорочку і краватку. Фотографи його сфотографували під час бесіди з гостями заходу. Ймовірно, принц почувався більш спокійно, коли поруч не було вагітної дружини, все ж таки вона носить під серцем його первістка, а для чоловіка це дуже бентежлива подія.

Герцогиня Сассекская и принц Гарри_1
Associated Press
Герцогиня Сассекська і принц Гаррі

Але, сподіваємося, пара ще порадує нас спільними виходами до того, як Меган вирушить у декретну відпустку, адже народжувати герцогині тільки в квітні.

Фотогалерея Герцогиня Сассекська Меган і принц Гаррі на заході на честь Дня Співдружності (8 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції