Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Більше ніколи: королева Єлизавета II відмовилася носити натуральне хутро

Всі вбрання з натуральним хутром з зимового гардеробу британської королеви замінили на вбрання зі штучним хутром.

Королева Єлизавета II протягом багатьох років неодноразово в холодний період одягала на різні заходи вбрання з натуральним хутром. За це вона не раз була розкритикована захисниками прав тварин.

І ось головний модельєр Її Величності Анджела Келлі у своїй книзі мемуарів заявила про те, що Єлизавета II відмовилася від натурального хутра.

Королева Елизавета II
Getty Images
Королева Єлизавета II

Зимовий гардероб британської королеви перешили: замість натурального використали штучний.

Інші члени королівської сім'ї, наприклад, герцогиня Кембриджська Кетрін теж не раз виходила в світ в хутряних виробах. На різдвяній службі в церкві Святої Марії Магдалини в 2017 році Кетрін з'явилася у хутряній шапці від бренду Lacorine.

Герцогиня Кембриджская
Getty Images
Герцогиня Кембриджская

Як з'ясувалося, головний убір виконаний з вовни дитинчат альпаки, але, як стверджує дизайнер бренду, абсолютно вся продукція марки виготовляється тільки з хутра тварин, які загинули в суворих гірських умовах Перу, а не спеціально вирощених для того, щоб їх потім пустили на шапку або шубу.

До речі, минулоріч французький Будинок моди Chanel відмовився використовувати для виготовлення одягу та аксесуарів натуральне хутро та шкіру екзотичних тварин: крокодилів, змій, ящірок і ската.

Залиште свій коментар

Вибір редакції