Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Битва перлинних тіар: королева Летиція vs герцогиня Кембриджська і принцеса Діана

У королівських скриньках зазвичай багато прикрас, але найбільше уваги завжди приділяють саме тіарам.

Вчора ввечері на урочистому прийомі в королівському палаці в Мадриді королева Іспанії Летиція з'явилася на публіці в розкішній тіарі з перлами. Тіару королева одягла з нагоди банкету, організованого на честь китайського президентського подружжя.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від Ladytsn (@lady.tsn.ua)

Тіара - взагалі улюблена прикраса багатьох королівських осіб. Згадати хоча б принцесу Діану і одну з найвідоміших її тіар – "Любовний вузол", теж, до речі, перлову.

Про цю тіару багато суперечливої інформації, одні кажуть, що це була одна з найулюбленіших тіар принцеси. Інші, навпаки, згадують, що леді Ді її страшенно не любила, тому що її дратували перлини у вигляді крапель, що бовталися.  Але з тим, що тіара має розкішний вигляд, думаємо, погодитися не важко. 

Тиара_1
Принцеса Діана і герцогиня Кембриджська Кетрін

До речі, після принцеси Діани ця тіара перейшла у спадок дружині її старшого сина Вільяма – герцогині Кембриджській і Кетрін її палко полюбила. В ній герцогиня з'являлася на публіці не менше чотирьох разів, найчастіше це траплялося під час урочистих банкетів або дипломатичних прийомів у палаці.

Обидві ці тіари неймовірно красиві, обидві з перлів і мають чудовий вигляд на своїх господинях. А яка з них більше подобається вам?

Тиара_2
Королева Летиція, принцеса Діана і герцогиня Кембриджська Кетрін
Чия тіара вам подобається більше?

Залиште свій коментар

Вибір редакції