Ближче до королеви: Кейт і Вільям планують переїхати з Кенсінгтонського палацу

Дата публікації
Перегляди
958
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ближче до королеви: Кейт і Вільям планують переїхати з Кенсінгтонського палацу

Кейт і Вільям / Фото: Associated Press

Ходять чутки, що герцог і герцогиня Кембриджські хочуть переїхати жити ближче до королеви Єлизавети II.

Кейт і Вільям розглядають варіант переїзду до Віндзора, оскільки готуються взяти на себе ще більше обов'язків старших членів королівської сім'ї.

Як пише Daily Mail, можливий переїзд наблизить сім'ю до королеви Єлизавети II. Джерело повідомило, що Вільям і Кейт придивляються до варіантів житла в районі, що підходить для виховання їхніх трьох дітей: принца Джорджа, принцеси Шарлотти і принца Луї.

Кейт і Вільям з дітьми / Фото: Associated Press

Розглянуті об'єкти можуть включати форт Бельведер, будинок з вежею, внесений до списку об'єктів категорії II, з вежею в південній частині Великого Віндзорського парку, де король Едуард VIII - дядько королеви — підписав документи про зречення від престолу 1936 року.

Форт належить Crown Estate і зданий в оренду сім'ї Вестон, близьким друзям королівської сім'ї. Едуард одного разу написав, що з вершини вежі в ясний день можна було побачити купол собору Святого Павла "в підзорну трубу". Однак потім повідомили, що форт був відхилений помічниками палацу як варіант.

Переміщення сім'ї на захід — де б вони не перебували — може бути як стратегічним, так і практичним, оскільки монархія готується до серйозних змін в майбутні роки. А принц Вільям — онук королеви Єлизавети II — є другим в черзі на трон після свого батька принца Чарльза.

Наразі Кембриджі проживають в своїй лондонській резиденції — Кенсінгтонському палаці та іноді їдуть до заміської резиденції — Анамер Холл в Норфолку.

Герцогиня Кембриджська і королева Єлизавета II / Фото: Getty Images

Королева Єлизавета II протягом багатьох років використовувала Віндзор як резиденцію на вихідні і після робочого тижня в Букінгемському палаці. Але тепер монархиня планує назавжди облаштуватися у Віндзорі, як тільки повернеться з щорічних літніх канікул в Балморалі. Віндзор став останнім притулком і для її покійного чоловіка принца Філіпа, який помер в квітні 2021 року.

Читайте також: Одне хобі на двох: що спільного у королеви Єлизавети II і герцогині Кембриджської

Наступна публікація