Брат принцеси Діани показав рідкісний кадр свого діда з бабусею королеви Єлизавети II

Брат принцеси Діани показав рідкісний кадр свого діда з бабусею королеви Єлизавети II

Марія Текська / Getty Images

Брат принцеси Діани часто публікує в своєму офіційному акаунті в Instagram якісь рідкісні сімейні кадри. Цього разу граф Спенсер показав фото з бабусею королеви Єлизавети II.

56-річний Чарльз Спенсер запостив знімок на якому зображений його дід поруч з королевою Марією Текською, матір'ю королів Едуарда VIII і Георга VI і бабусею королеви Єлизавети II. Знімок був зроблений в маєтку Салгрейв.

"Мій дід показує королеві Марії маєток Салгрейв — Нортгемптоншир, де жили предки Джорджа Вашингтона", — написав Чарльз Спенсер в підпису.

Маєток Салгрейв — це прабатьківщина Джорджа Вашингтона, першого президента Сполучених Штатів Америки — він був придбаний 1914 року комітетом, в який входили члени королівської сім'ї, тодішній американський посол і шостий граф Спенсер, Чарльз, прапрадід дев'ятого графа Спенсера Чарльза (брата принцеси Діани ).

Раніше Чарльз ділився рідкісним знімком їхньої з Діаною і сестрами бабусі Синтії. Знімок викликав величезний резонанс, і багато шанувальників Чарльза помітили сімейну подібність не тільки з Діаною, а й з двома сестрами Чарльза — Сарою і Джейн.

Чарльз Спенсер з сестрами Сарою і Джейн / Getty Images

Читайте також: Носила не тільки принцеса Діана: королівські каблучки з сапфірами