"Буду сумувати за дідусем": принц Вільям зробив офіційну заяву

"Буду сумувати за дідусем": принц Вільям зробив офіційну заяву

принц Вільям / Associated Press

Онук принца Філіпа, герцога Единбурзького, Вільям вперше після смерті діда зробив офіційну заяву.

Філіп, чоловік королеви Єлизавети II, помер у Віндзорському замку в п'ятницю, 9 квітня, у віці 99 років. Члени королівської сім'ї почали робити офіційні заяви, щоб вшанувати пам'ять дорої для них людини. Раніше данину поваги герцогу Единбурзькому, висловив його старший син принц Чарльз і герцог Сассекський Гаррі. Тепер свою заяву зробив принц Вільям.

"Сторіччя життя мого діда було визначено служінням своїй країні і Співдружності, його дружині і королеві, а також нашій сім'ї.

Мені пощастило, що я не лише керувався його прикладом, але і що він був присутній у моєму дорослому житті — як в хороші, так і в найважчі дні. Я завжди буду вдячний, що у моєї дружини було стільки років, щоб познайомитися з моїм дідусем, і за його доброту до неї. Я ніколи не забуду особливі спогади, які назавжди залишаться у моїх дітей, коли їхній прадід приїхав забрати їх у своїй кареті, і те, що вони бачили його заразливу пристрасть до пригод, а також його надзвичайне почуття гумору!

Мій дід був непересічною людиною і належав до видатного покоління. Кетрін і я продовжимо робити те, що він хотів, і будемо підтримувати Королеву в майбутні роки. Я буду сумувати за дідусем, але я знаю, що він хотів би, щоб ми продовжили роботу", — йдеться в повідомленні принца Вільяма, герцога Кембриджського.

Також принц Вільям поділився знімком, на якому принц Філіп разом з маленьким принцом Джорджем сидять в кареті. Фото зроблено в Сандрінгемскому замку в Норфолку, де королева і герцог Единбурзький відпочивали щороку. Фото зробила герцогиня Кембриджська Кейт, яка сама захоплюється фотографією.

Читайте також: Згадуємо значущі події: останні фото принца Філіпа з королівською родиною

Наступна публікація