Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Букінгемський палац зробив заяву: нові подробиці розлучення онука королеви Єлизавети II

Вчора стало відомо про те, що в британській королівській сім'ї відбудеться чергове розлучення.

Букінгемський палац підтвердив інформацію про те, що син принцеси Анни Пітер Філліпс і його дружина Отем Келлі збираються розлучитися після 12 років шлюбу.

Питер Филлипас с женой Отэм_2
Getty Images
Пітер Філліпс з дружиною Отем

"Палац випустив офіційну заяву пари, у якій говориться: "Минулого року, після того як Її Величність і члени обох сімей були проінформовані, Пітер і Отем спільно домовилися розлучитися. Вони дійшли висновку, що це був найкращий курс дій для їхніх двох дітей і тривалої дружби. Рішення про розлучення і спільне виховання дітей було ухвалено після багатьох місяців дискусій і, хоча воно і сумне, є мирним. Головним пріоритетом пари є добробут їхніх дітей - дочок Савани і Айли", - йдеться в заяві.

У королівській родині були засмучені цими новинами, але королева Єлизавета II та інші члени сім'ї підтримали пару в прагненні зберегти спільну опіку над дітьми.

Питер Филлипс и его супруга Отэм
Associated Press
Пітер Філліпс, його дружина Отем і королева Єлизавета II

Зі своєю майбутньою дружиною, канадкою Отем Келлі, Пітер Філліпс познайомився на Гран-прі "Формули-1" в Монреалі 2003 року. Заручини пари відбулася 28 липня 2007 року, а вінчання - 17 травня 2008 року в Віндзорському палаці. У них є двоє доньок – Савана, якій зараз дев'ять років, і Айла, якій сім. Діти мають подвійне громадянство – британське і канадське, і в разі, якщо їхня мати вирішить після розлучення повернутися жити до Канади, вони зможуть поїхати з нею.

Питер Филлипас с женой Отэм_1
Getty Images
Пітер Філліпс з дружиною Отем і дочками

Пресу Пітер і Отем просять про недоторканність до свого приватного життя і співчуття до дітей, у той час як сім'я продовжує адаптуватися до цих змін.

Залиште свій коментар

Вибір редакції