Це так мило: герцогині Сассекська та Кембриджська в обіймах собак

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Герцогиню Кембриджську так само, як і герцогиню Сассекську дуже люблять собаки.

Пам'ятаєте історію, коли герцогиня Меган навідалася до благодійної організації Mayhew, яка займається допомогою тваринам та яку Меган нещодавно взяла під свій патронаж. Тоді ми дізналися, що герцогині дуже сподобався песик породи джек-рассел на ім'я Мінні, Меган навіть сказала, що хотіла б забрати його додому, але не може собі зараз цього дозволити, тому що у них з Гаррі є дві собаки, а скоро ще й народиться дитина. Вже на наступний день після цього візиту стало відомо, що пес знайшов нову сім'ю.

Герцогиня Сассекская Меган
Associated Press
Герцогиня Сассекська Меган

А сьогодні герцогиня Кембриджська відвідала з візитом Lavendery Primary School, біля школи до неї буквально в обійми кинувся шкільний собака Хербі. Ще трохи і пес почав би облизувати Кетрін, але її це анітрохи не злякало, навпаки, знімки з псом, які вдалося зробити фотографам, вийшли дуже милими.

Герцогиня Кембриджская Кэтрин
Getty Images
Герцогиня Кембриджська Кетрін

У кожної з герцогинь в будинку живе пес, і не один, Кетрін навіть влаштовувала зі своїм кокер-спанієлем Лупо першу фотосесію після народження принца Джорджа в 2013 році. Меган ми поки що з її собакою не бачили, але, відомо, що переїжджаючи з Лос-Анджелеса до Лондона одного пса вона забрала з собою.

Сассекская и Кембриджская
Герцогині Сассекська і Кембриджська

Залиште свій коментар

Вибір редакції