Це захват: на музичному конкурсі у Бельгії переміг українець – з ним сфотографувалася королева

Це захват: на музичному конкурсі у Бельгії переміг українець – з ним сфотографувалася королева

Королева Матильда, принцеса Елеонора, Дмитро Удовиченко / Фото: Getty Images

Дмитро Удовиченко з України переміг на престижному музичному конкурсі у Бельгії.

Королева Бельгії Матільда ​​та її молодша дочка принцеса Елеонора відвідали фінал Конкурсу скрипалів королеви Єлизавети, який відбувся у концертній залі Bozar, у Брюсселі. Це один із найвибагливіших і водночас один із найширше висвітлюваних міжнародних конкурсів, а його переможцем цього року став українець – Дмитро Удовиченко.

Королева Матильда, принцеса Елеонора та учасники конкурсу / Фото: Getty Images

Скрипаль отримав головний приз цього заходу – нагороду королеви Матильди у розмірі 25 тисяч євро, а також право брати участь у численних концертах у Бельгії та за кордоном. Йому також буде надано честь протягом чотирьох років грати на скрипці Страдіварі "Гаггінс" 1708 року, яку надали йому в оренду Nippon Music Foundation.

Матільда ​​та Елеонора традиційно сфотографувалися з фіналістами. На королеві було ніжне штанне вбрання від її улюбленого бренду Maison Natan. Воно складалося зі штанів та оригінальної блузи з лелітками та драпуванням, які вона поєднала з сумкою від Dior. 16-річна Елеонора одягла фіолетову сукню з американською проймою від бренду Diane von Furstenberg. Сукня мала квітковий принт, плісування на спідниці і складки під грудьми.

Королева Матильда, принцеса Елеонора, Дмитро Удовиченко / Фото: Getty Images

Конкурс імені королеви Єлизавети у різні роки нагороджує видатних артистів у п'яти різних дисциплінах: скрипка, голос, віолончель, фортепіано та композиція. Проводиться він Брюсселі від 1937 року та названий на честь королеви Бельгії Єлизавети, яка патронувала його створення. Вона була великою любителькою музики та сама грала на скрипці.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Новини королівських родин
Наступна публікація