Чарльз Спенсер опублікував зворушливий пост про свою сестру — принцесу Діану

Чарльз Спенсер опублікував зворушливий пост про свою сестру — принцесу Діану

Принцеса Діана / Associated Press

Брат принцеси Діани — Чарльз Спенсер — єдиний з членів її сім'ї, хто публічно сумує цього дня.

Граф Спенсер поділився зворушливою фотографією у себе в Instagram до річниці смерті принцеси Діани сьогодні, 31 серпня 2021 року.

Він показав фото приспущеного прапора в їхньому сімейному будинку Althorp House, на знак поваги до його покійної сестри. А в підписі зазначив:

"Сумно, що Діани тут немає, щоб насолодитися своїми чудовими онуками".

Підписники Чарльза Спенсера в коментарях писали, що надсилають йому і його родині цього дня багато любові і підтримки. Принцеси Діани не стало 24 роки тому, але пам'ять про неї живе в серцях багатьох досі.

Нагадаємо, Діана загинула 31 серпня 1997 року в автокатастрофі в Парижі. Її синам принцам Вільяму і Гаррі тоді було 15 і 12 років — важкий підлітковий період, який брати прожили кожен по-своєму.

Чарльз Спенсер на похороні принцеси Діани, а також сини Діани, принц Філіп і принц Чарльз / Getty Images

Похорон Діани відбувся 6 вересня 1997 року у Вестмінстерському абатстві, на якому були присутні члени королівської сім'ї та низка відомих людей. Чарльз вимовив зворушливу хвалебну промову на службі, в той час як тисячі людей вишикувалися вздовж вулиць, щоб засвідчити свою повагу принцесі Уельській. Останнє пристанище принцеси Діани розташоване на території парку Олторп в Нортгемптоні. Принц Гаррі, молодший син принцеси, назвав свою дочку на честь бабусі Єлизавети і мами Діани — Лілібет Діана. А принц Вільям назвав свою дочку Шарлотта Елізабет Діана, також віддавши данину поваги матері.

Принцеса Діана / Getty Images

1 липня брати були присутні на відкритті статуї принцеси Уельської в день її 60-річного ювілею. Сьогодні цю статую в затонулому саду Кенсінгтонського палацу міг подивитися кожен охочий. 

Читайте також: В день річниці смерті Діани: принц Чарльз і його дружина Камілла з усмішками на обличчях відвідали захід

Наступна публікація