Через 24 години після судового позову: принц Ендрю поїхав на канікули разом з ексдружиною Сарою Йоркською

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Через 24 години після судового позову: принц Ендрю поїхав на канікули разом з ексдружиною Сарою Йоркською

Принц Ендрю і Сара Йоркська / Getty Images

Принц Ендрю разом зі своєю колишньою дружиною Сарою Фергюсон, герцогинею Йоркською прибув на відпочинок до шотландського замку Балморал, де зараз також перебуває його мати королева Єлизавета II.

Герцог Йоркський був помічений фотографами, коли прибув до Балморала. Знімки були опубліковані на сайті Daily Mail. Принц зібрався у відпустку через 24 години після того, як американка Вірджинія Джуфре подала на нього судовий позов за сексуальні наруги над нею.

Герцога і герцогиню Йоркських, які офіційно розлучені від 1996 року, але живуть разом під одним дахом сфотографували, коли вони в'їжджали до приватного шотландського маєтку, куди приїхали під час серпневої відпустки. Раніше Сара приїжджала до Шотландії лише в ті дні, коли там не було принца Філіпа, чоловіка королеви Єлизавети II, з яким у них були не дуже хороші стосунки. Цього року монархиня запросила Сару провести там канікули стільки часу, скільки їй захочеться.

Сара Фергюсон і принц Ендрю / Associated Press

В цей час адвокати принца Ендрю ведуть переговори у справі, порушеній Вірджинією Джуфре. Вона стверджує, що принц піддавав її сексуальному насильству, коли їй було 17 років, і що він знав, що вона була підлітковою жертвою сексторгівлі.

Цікаво, що 61-річний Ендрю ще не зробив дожних публічних коментарів з приводу судового процесу і натомість вирушив до Шотландії зі своєю колишньою дружиною на відпочинок. Разом з ними вирушив і собака герцога.

Нагадаємо, раніше в листопаді 2019 герцог Йоркський склав із себе повноваження члена королівської сім'ї і зараз живе тихим життям у Віндзорському замку. Експерти з правових питань заявляють, що цивільна справа може затягнутися на довгі роки і загрожує стати великою проблемою для королівської сім'ї. Напевно судовий процес буде руйнівним для репутації принца Ендрю.

Королева Єлизавета II і принц Ендрю / Getty Images

Читайте також: Сара Йоркська прокоментувала фотографії свого зятя Джека з оголеними моделями

Наступна публікація