Чи буде відповідь: Мадонна зробила герцогу і герцогині Сассекським привабливу пропозицію

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

61-річна поп-королева Мадонна не залишилася осторонь від ситуації, яка склалася навколо герцога і герцогині Сассекських.

Як відомо, після складання з себе королівських повноважень принц Гаррі та його дружина Меган Маркл переїхали жити до Канади. Але через місяць життя там виявилося, що їх всюди переслідують папараці. За словами друзів принца Гаррі, його це дуже пригнічує. Також у пресі з'явилася інформація про те, що пара планує провести літні канікули в Каліфорнії.

Мадонна
Associated Press
Мадонна

На хвилі всіх цих повідомлень поп-діва Мадонна вирішила запросити королівську пару пожити в її особняку на Мангеттені в Нью-Йорку. "Гей, не збігайте до Канади, там так нудно. Я пропоную вам орендувати мої апартаменти в районі Central Park West. Там дві спальні і найкращий краєвид на Мангеттен. А ще там неймовірний балкон. Букінгемський палац навіть поруч не стояв. Це буде угода "століття"! - підсумувала Мадонна.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від Madonna (@madonna)

Чи побачать цей запис, яким поп-співачка поділилася в своєму Instagram, герцог і герцогиня Сассекські, невідомо. Та й, навряд чи вони скористаються цією пропозицією. Меган прагне до Каліфорнії, тому що планує повернутися до знімань в кіно, а ось принц Гаррі почав хандрити. Близькі до нього джерела розповідають, що герцог Сассекський сумує за своїми друзями, які залишилися в Британії.

Герцогиня Сассекская Меган и принц Гарри_2
Getty Images
Герцогиня Сассекська Меган і принц Гаррі

На початку року герцог і герцогиня Сассекські зробили офіційну заяву, в якій повідомили про свій намір скласти з себе повноваження членів королівської сім'ї і стати фінансово незалежними від палацу, чим здивували не тільки британців, але і монархиню – королеву Єлизавету II. Королева дізналася про їхнє рішення за десять хвилин до офіційної публікації в пресі.

Королева була розчарована, але опанувала себе, екстрено зібрала нараду і через кілька днів оголосила свій вердикт. На зустріч були запрошені співробітники Букінгемського і Кенсінгтонського палаців, команда Сассексів і співробітники Кларенс-хауса, а також принци Чарльз, Вільям і Гаррі. Дружина принца Гаррі не була присутня на зустрічі, тому що поїхала до Канади до сина Арчі, але обіцяла бути на зустрічі в телефоннму режимі. Пізніше з'ясувалося, що Меган не телефонувала, бо в команді Сассексів ухвалили рішення, що в цьому немає необхідності.

Під час зустрічі було ухвалено рішення підтримати принца Гаррі та його дружину, герцогиню Сассекську. У заяві палацу було сказано, що герцог і герцогиня Сассекські відступають від всіх королівських обов'язків і більше не будуть іменуватися Їхніми Королівськими Високостями. 

Герцогиня Меган и принц Гарри
Associated Press
Герцогиня Меган і принц Гаррі

Також вони повинні будуть відшкодувати фінансування Суверенному гранту, витрачене на ремонт котеджу Фрогмор-хаус (це три мільйони доларів). В майбутньому Меган і Гаррі будуть платити за нього оренду самі. Хоча основним місцем їхнього проживання буде Північна Америка. Перехідний період буде завершено навесні 2020 року. Через деякий час Єлизавета II позбавила Сассексів ролі послів молоді країн Співдружності.

Рішення королівської пари також підтримали деякі зірки. Про це публічно висловлювалися модель Наомі Кемпбелл і актор Г'ю Грант. У Канаді Меган і Гаррі зіткнулися з труднощами, їх почали переслідувати папараці, біля їхнього будинку цілодобово чергують люди з камерами. З'явилося повідомлення, що пара планує провести літні канікули в Каліфорнії.

Фотогалерея Кембриджі і Сассекси разом з дітьми на турнірі з поло (9 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції