Цього дня 37 років тому: який вигляд мала принцеса Діана під час другої вагітності

Цього дня 37 років тому: який вигляд мала принцеса Діана під час другої вагітності

Принцеса Діана / Associated Press

29 липня став знаменним днем для принцеси Діани Уельської.

Саме цього дня 40 років тому міс Спенсер вийшла заміж за спадкоємця британської корони принца Чарльза, який, досі, до речі, все ще не став королем.

Їхнє красиве весілля і конфузи, які трапилися на ньому, ми вже згадували сьогодні. А ще погортавши фотоархіви відшукали стару фотографію принцеси, зроблену в цей самий день, але тільки через три роки після весілля.

Принцеса Діана і принц Чарльз / Associated Press

На фото Діана зазнімкована під час вагітності принцом Гаррі. На фото принцеса спостерігає за тим, як її чоловік принц Чарльз бере участь в турнірі з поло у Віндзорі.

На знімку Діана одягнена в об'ємне вбрання, під яким ледь помітно вагітний живіт. Ми пам'ятаємо, що оголосила про вагітність леді Ді в лютому 1984 року, значить на знімку не менше 5-6 місяця. Принцеса усміхається і плескає в долоні, спостерігаючи за грою.

Принцеса Діана / Associated Press

Варто зазначити, що період стосунків принца Чарльза і принцеси Діани під час другої її вагітності був прекрасним і дуже гармонійним. Про це сама Діана багато разів розповідала. А ось під час вагітності первістком Вільямом принцеса Уельська навіть кидалася зі сходів в палаці, щоб привернути увагу чоловіка.

Принцеса Діана і принц Чарльз з дітьми / Getty Images

Читайте також: Кітті Спенсер відмовилася від тіари принцеси Діани і повторила весільний образ своєї матері

Наступна публікація