Дізнаємося вже скоро: чи надасть королева Єлизавета II титул первістку принца Гаррі і герцогині Сассекської

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Коли в 2012 році стало відомо про те, що герцогиня Кембриджська Кетрін готується народити першого спадкоємця своєму чоловікові принцу Вільяму, королева Єлизавета II видала патентний паспорт, забезпечивши дітей Кембриджів королівським титулом.

Таким чином всі діти Кембриджів, а не тільки первісток принц Джордж, але і Шарлотта і Луї отримали титул "принца" і "принцеси". Без цього паспорта вони могли б бути просто Леді і Лорд.

До пологів герцогині Сассекської Меган залишилося менше місяця. Уже в квітні вона народить спадкоємця принцу Гаррі, але хто це буде – хлопчик чи дівчинка, поки не відомо, адже пара вирішила не просто тримати це в таємниці, але і зробити сюрпризом для себе. Тим часом королева поки що не поспішає видавати такий документ, цікаво чому?

Королева Елизавета II
Associated Press
Королева Єлизавета II

Якщо королева не надасть титул спадкоємця Сассексу, він або вона зможуть в подальшому житті не виконувати королівських обов'язків.

Нагадаємо, до народження первістка герцогиня Сассекська планувала організувати ще одну вечірку baby shower, але вже в Британії, на яку запросить тільки найближчих друзів і родичів. Але, якщо вона і відбудеться, то швидше за все в дуже закритому форматі.

Герцогиня Сассекская Меган_2
Getty Images
Герцогиня Сассекська Меган і принц Гаррі

Також на наступному тижні ми чекаємо інформації з палацу, має стати відомо в якому госпіталі буде народжувати герцогиня Меган. Герцогиня Кембриджська, нагадаємо, всі три рази народжувала в госпіталі Святої Марії в Лондоні, де з'явилися на світ і принци Вільям і Гаррі.

Кембриджи
East News
Принц Вільям і герцогиня Кембриджська з дітьми

Фотогалерея Образи вагітної герцогині Сассекської Меган (36 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції