Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
До старту тиждень: герцогиня Кембриджська і принц Вільям вирушають в новий королівський тур

Кенсінгтонський палац поділився деякими подробицями майбутнього туру герцогині Кетрін і принца Вільяма до Пакистана.

В офіційній заяві говориться, що тур стартує 14 жовтня і триватиме до 18 жовтня і буде організований на прохання МЗС Великої Британії. Герцогиня Кетрін і принц Вільям вперше відвідають цю країну.

Програма візиту віддасть данину поваги історично сформованим відносинам між Великою Британією і Пакистаном, а також буде зосереджена на тому, що Пакистан сьогодні є дуже перспективною і динамічною країною.

Герцогиня Кембриджская Кэтрин_2
Getty Images
Герцогиня Кембриджська Кетрін

Під час туру Їх Королівські Високості познайомляться з проектами, які підтримують молоде покоління, і організаціями, які працюють для того, щоб дати їм найкращий старт у житті. Також вони присвятять свій час вивченню питань безпеки в Пакистані і дізнаються про те, як пакистанські громади пристосовуються до зміни клімату.

Герцогиня Кембриджська та принц Вільям з нетерпінням чекають на цей тур, Кетрін, напевно вже готується до нього разом зі своїм стилістом. У тур разом з королівським подружжям вирушить команда з 14 осіб. Чи поїдуть з ними діти – не повідомляється.

Герцогиня Меган и принц Гарри_1
Associated Press
Герцогиня Меган і принц Гаррі

Нагадаємо, нещодавно з туру Південною Африкою повернулися принц Гаррі і герцогиня Сассекська Меган. Вони їздили в тур разом з сином Арчі, якому вчора виповнилося п'ять місяців.

Фотогалерея Герцогиня Сассекська і принц Гаррі в королівському турі Південною Африкою (32 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції