Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Добре, але мало: подробиці королівської відпустки герцогині Сассекської та принца Гаррі

Герцогиня Сассекська Меган і принц Гаррі провели літні канікули на Ібіці, де і відсвяткували 38-річчя Меган, яке вона відзначала ще 4 серпня.

Це перший сімейний відпочинок пари на який вони вирушили вже зі своїм тримісячним сином Арчі. Їхня відпустка почалася ще 6 серпня, пара приватним рейсом вилетіла з Лондона на Пітіузькі острови - архіпелаг, що входить до складу Балеарських островів, а відомо про це стало тільки зараз. Для Арчі це був перший політ на літаку. 12 серпня королівська сім'я вже повернулася до Фрогмор-хаус до Британії.

Герцогиня Сассекская и принц Гарри_2
Associated Press
Герцогиня Сассекська і принц Гаррі з новонародженим сином Арчі

У цій подорожі королівську сім'ю супроводжувала служба безпеки, а також місцева посилена охорона. Більше жодних подробиць королівського відпочинку невідомо.

Герцогиня Сассекская Меган_2
Getty Images
Герцогиня Сассекська Меган і принц Гаррі

Зазначимо, Ібіца для герцогині Меган – особливе місце. Саме тут 2016 року Меган відпочивала з подругами ще до того, як відбулася їхня доленосна зустріч з принцом Гаррі. А принц Гаррі бував у цих місцях зі своїми батьками – принцесою Діаною і принцом Чарльзом, коли сімейство в далекому 1987 році приїжджало в гості до іспанської королівської родини у Маривентський палац на Майорці.

Принцесса Диана и принц Чарльз
Getty Images
Принцеса Діана і принц Чарльз з синами Гаррі і Вільямом на Майорці, серпень 1987 року

Нагадаємо, герцог і герцогиня Кембриджські відпочивали цього року разом з дітьми на Мюстіку. Вже у вересні члени королівської родини повернуться до виконання своїх професійних обов'язків.

Фотогалерея Герцогиня Кембриджська та герцогиня Сассекська на фіналі Вімблдонського турніру (11 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції