Дочка Меган і Гаррі потіснила в черзі на престол сина королеви Єлизавети II: палац оновив список претендентів

Дочка Меган і Гаррі потіснила в черзі на престол сина королеви Єлизавети II: палац оновив список претендентів

Королева Єлизавета II, принц Ендрю, Меган і Гаррі / Associated Press

Дочка Меган Маркл і принца Гаррі включена в оновлений список претендентів на престол. Королівський сайт поділився інформацією.

Лінія спадкоємності на веб-сайті британської королівської сім'ї, нарешті, була оновлена. У неї включили новонароджену дочку герцога і герцогині Сассекських — Лілібет Діану Маунтбеттен-Віндзор, яка народилася 4 червня 2021 року в лікарні Санта-Барбара Котедж і посідає восьму сходинку в черзі на престол після старшого брата Арчі.

Меган і Гаррі з сином Арчі / Getty Images

Таким чином син королеви Єлизавети II — герцог Йоркський Ендрю опинився на дев'ятому рядку, а його старша дочка Беатріс тепер на десятому.

Принц Ендрю з дочками Беатріс і Євгенією / Getty Images

Немає жодного підступу в тому, що лінія спадкування на сайті королівської сім'ї не оновлюється відразу після народження чергової дитини. Точно так само минуло майже два місяці, перш ніж на веб-сайт був доданий син принцеси Євгенії Август після того, як він народився в лютому 2021 року.

Нагадаємо, про народження Лілібет Діани було оголошено через два дні після того, як дитина з'явилася на світ. Друга дитина подружжя Сассекських була названа на честь її прабабусі королеви Єлизавети II, яку в дитинстві ласкаво називали Лілібет. Також аж до самої своєї смерті так її кликав і покійний чоловік принц Філіп. Друге ім'я Діана було вибрано на честь бабусі принцеси Діани — матері принца Гаррі.

Раніше ми повідомляли, що Меган і Гаррі хочуть хрестити дитину у Віндзорі, там же, де був хрещений їхній старший син Арчі. Принц Гаррі має намір просити бабусю королеву Єлизавету II бути присутньою на церемонії. Але більш жодних подробиць поки що не розголошується.

Королева Єлизавета II, принц Ендрю, Меган і Гаррі / Associated Press

Гаррі і Меган, нагадаємо, зараз проживають в Монтесіто, Санта-Барбара. Фотографії своєї дочки вони ще не показували публіці і навряд чи покажуть найближчим часом.

Читайте також: Слідами короля Едуарда VIII: принц Гаррі заявив, що пише мемуари

Наступна публікація