Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Дон Кіхот" у Національній опері: Денис Недак станцює з прима-балериною європейського театру

До Києва приїде прима Литовского Національного театру опери та балету Олеся Шайтанова.

Зовсім скоро, 13 червня, у Національній опері України покажуть перлину світової балетної спадщини балет "Дон Кіхот" Людвіга Мінкуса.

Головні партії виконають прем'єр нацопери Денис Недак та прима Литовского Національного театру опери та балету Олеся Шайтанова.

Балет "Дон Кіхот"_1
Балет "Дон Кіхот"/Прес-службв

"Дон Кіхот" – це палке кохання під іспанським сонцем, романтичні фантазії, самовіддані лицарські подвиги, блискуче розмаїття життєрадісних танців, іскрометний гумор і весілля у фіналі.

Володарка численних нагород престижних міжнародних конкурсів, провідна солістка Національної опери України у минулому, а нині - юна прима Литовского Національного театру опери та балету, стильна та артистична Олеся Шайтанова виконає партію Кітрі.

Балет "Дон Кіхот"_6
Балет "Дон Кіхот"/Прес-службв

У партії її коханого, цирульника Базиля, виблискуватиме танцівник неймовірної харизми та яскравого обдарування - прем'єр Національної опери України, запрошений соліст American Ballet Theatre та Віденської державної опери Денис Недак.

Балет "Дон Кіхот"_15
Балет "Дон Кіхот"/Прес-службв
Балет "Дон Кіхот"_8
Балет "Дон Кіхот"/Прес-службв

Оптимістичний сюжет балету з перших же хвилин занурює глядачів у драйвову атмосферу театрального карнавалу, змушуючи захоплено спостерігати за змінами яскравих мізансцен та віртуозними па.

Фотогалерея Денис Недак станцює з прима-балериною європейського театру (16 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції