Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дозволили собі розслабитися: герцог і герцогиня Кембриджські в Південному Вельсі

Вчора герцог і герцогиня Кембриджські нанесли візит до міста Мамблс в Південному Вельсі.

Крім рятувальної станції RNLI, яку відвідали принц Вільям і його дружина Кейт вони також зустрілися з молодими людьми під час відвідування боксерського клубу та центру розвитку Bulldogs в Порт-Телботі. Цей клуб надає підтримку людям, які мають наслідки неприємних дитячих переживань або зіткнулися з проблемами психічного здоров'я. На цій зустрічі Кембриджам вручили боксерські рукавички.

Герцогиня Кембриджская и принц Уильям_8
Associated Press
Герцогиня Кембриджська

Після чого герцог і герцогиня вирушили до кав'ярні Joe's Ice Cream Parlour, де господар закладу Джо Каскаріні пригощав гостей фірмовим італійським морозивом.

Герцогиня Кембриджская и принц Уильям_2
Associated Press
Герцогиня Кембриджська та принц Вільям

Принц Вільям спробував два види морозива – шоколадне і ванільне, Кетрін спробувала лише ванільне і зазначила, що не подужає таку велику порцію сама. Також принц Вільям розповів, що обожнює морозиво, як і їхні з Кейт діти.

Герцогиня Кембриджская и принц Уильям_5
Associated Press
Герцогиня Кембриджська

До кав'ярні Кембриджі завітали не тільки для дегустації. Герцогиня зустрілася з батьками місцевих дітей і обговорила з ними запитання щодо виховання. Нещодавно, герцогиня запустила нову ініціативу у рамках якої цікавилася у британців, як вони виховують своїх дітей і що потрібно робити, щоб наступне покоління виросло щасливим і психологічно здоровим. На фото видно, як мило герцогиня завжди спілкується з дітьми, це приносить Кетрін велику радість.

 

Нагадаємо, для цього візиту герцогиня обрала демократичну сукню від Zara, пальто від Hobbs і шарф від Beulah London, а також червоний крокодилячий клатч від Mulberry і високі замшеві чоботи.

Фотогалерея Герцогиня Кембриджська з принцом Вільямом прибули з візитом до Мамблса (21 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції