Дуже бюджетна: історія улюбленої каблучки королеви Летиції

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Дуже бюджетна: історія улюбленої каблучки королеви Летиції

Королева Летиція / Associated Press

Іспанська королева Летиція любить прикраси і у неї однозначно є фаворити в ювелірній скриньці.

Уже кілька років на всіх світських заходах королева з'являється з каблучкою марки Karen Hallam. Це прикраса мінімалістичного дизайну, як заявляє виробник, вона виконана зі срібла, але у королеви вона ще й в позолоті. Прикраса з цікавим овальним верхом — це подарунок дочок Летиції — принцеси Леонор і інфанти Софії. Дівчата самі накопичили 90 євро, щоб купити каблучку для мами.

Каблучка королеви Летиції / Getty Images

Тому цю прикрасу Летиція носить з таким трепетом і практично не знімає.

Бренд описує цю каблучку, як прикрасу ручної роботи з чистого срібла, зі срібла в позолоті, а також в золоті. Доньки Летиції вибрали варіант срібла в позолоті, мабуть через нижчу ціну.

На сайті бренду повідомляється, що ціна такої прикраси зараз стартує від 110 до 800 євро. Також там є й інші цікаві варіанти.

Каблучки Летиції / karenhallam.bigcartel.com

Раніше Летиція носила свою заручальну каблучку від бренду Suarez, вартістю 3 тисячі євро. Ця каблучка з білого золота з діамантами, але з нею була пов'язана скандальна і каламутна історія.

Каблучка королеви Летиції / Getty Images

Принц Феліпе, майбутній на той момент чоловік Летиції, попросив свого шурина з'їздити за прикрасою до філії ювелірного дому в Барселону, оскільки в Мадриді саме цієї каблучки не було. Той погодився, поїхав, сам особисто розплатився за каблучку і повернувся назад до Феліпе в надії отримати за неї ті гроші, які віддав. Але Феліпе з невідомої нікому причини гроші віддавати відмовився. Якби не каламутна історія, пов'язана з якимось корупційним скандалом і банківською картою, якою шурин і розплатився за цю прикрасу в магазині, можливо, ніхто б так і не дізнався нічого. Але через десять років історія спливла в зв'язку з судовими розглядами, а її подробиці почали активно обговорювати в пресі. Летиція вирішила більше не носити свою каблучку.

Заручальна каблучка королеви Летиції / Getty Images

Не носить Її Величність і класичну обручку з жовтого золота. Хоча її чоловік король Філіп VI завжди з'являється на публіці у своїй обручці.

Королева Летиція і король Філіп VI / Getty Images

Читайте також: Вони носять діаманти: розгдивляємося заручальні каблучки британських королівських наречених

Наступна публікація