Елегантна королева Сільвія зустрічала першу леді Італії на прийомі в палаці

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент Італії Серджо Маттарелла разом зі своєю донькою Лаурою прибули з державним візитом до Стокгольма.

Першою точкою, куди прибули високопоставлені гості, стали Королівські стайні. Там президента Італії та його дочку, яка виконує роль першої леді країни (дружина президента померла в 2012 році) зустрічали з червоною доріжкою.

Лаура Маттарелла була одягнена у світле пальто, туфлі на платформі і капелюшок бордового кольору. В руках вона тримала маленьку бордову сумку, а на її шиї був зав'язаний шарф.

Королева Сильвия
Reuters
Президент Італії Серджо Маттарелла з дочкою Лаурою і королева Сільвія з королем Карлом Філіпом

74-річна королева Швеції Сільвія обрала для урочистої зустрічі синє пальто і також маленький капелюх з вуаллю. Її образ доповнювали шкіряні туфлі, у вухах сяяли сережки, а на губах була яскрава помада.

Вже на прийомі в палаці панянки зняли верхній одяг і можна було оцінити їхні образи. Перша леді обрала для заходу темне оксамитове плаття, яке доповнила ланцюгом на грудях, а королева Сільвія світлий костюм і кілька золотих браслетів.

Королева Сильвия
Reuters
Президент Італії Серджо Маттарелла з дочкою Лаурою і королева Сільвія з королем Карлом Філіпом

Сьогодні ввечері гостей з Італії чекає парад у внутрішньому дворі Королівського палацу, а також урочистий прийом за участю спадкоємної пари – кронпринцеси Вікторії і кронпринца Даніеля.

Залиште свій коментар

Вибір редакції