Герцогиня Камілла у чорному, а вагітна Керрі Джонсон – смарагдовому: дами відвідали фестиваль

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Герцогиня Камілла у чорному, а вагітна Керрі Джонсон – смарагдовому: дами відвідали фестиваль

Герцогиня Корнуольська та Керрі Джонсон / Getty Images

Дружина принца Чарльза відвідала фестиваль "Shameless!" в Лондоні.

На заході герцогиня виступила з промовою, в якій говорила про важливість вжиття заходів, які допоможуть запобігти насильству на адресу жінок. У своїй промові Камілла сказала:

Герцогиня Корнуольська / Getty Images

"Ця країна була вражена і засмучена загибеллю жінок внаслідок насильства цього року. У середньому одну жінку вбиває чоловік кожні три дні. Сара Еверард, Сабіна Несса, Венцзін Лінь, Гітика Гоял та Беннілін Берк — імена, які, як і всі інші ніколи не можна забувати. Я знаю, що всі ви сьогодні приєднуєтеся до мене, щоб віддати шану всім цим дорогоцінним життям, які були жорстоко припинені, і підтвердили нашу прихильність зробити все можливе, щоб покласти край насильству щодо жінок", — сказала Камілла. У своєму виступі герцогиня висловила сподівання, що фестиваль допоможе створити світ, вільний від насильства щодо жінок, пише Hello!.

На заході 74-річна герцогиня з'явилася у чорній лаконічній сукні та масивних золотих сережках, у неї було бездоганне укладання та легкий макіяж.

Герцогиня Корнуольська та Керрі Джонсон / Getty Images

На фестивалі також була присутня дружина прем'єр-міністра Бориса Джонсона – Керрі Джонсон. Вагітна Керрі була в сукні в принт і смарагдовому пальті, теж із золотими сережками у вухах і з гарною зачіскою.

Читайте також:

Борис Джонсон потрапив у конфуз на очах у принца Чарльза

Повернулась до скромного образу: герцогиня Корнуольська відвідала церемонію у Лондоні

Майстерність реверансу: герцогиня Корнуольська ідеально присіла перед королевою Єлизаветою II

Наступна публікація