Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Герцогиня Сассекська і принц Гаррі зареєстрували особистий акаунт в Instagram

Герцог і герцогиня Сассекські зареєстрували особистий акаунт в соціальній Мережі Instagram.

Якщо раніше всі новини, щодо їхніх заходів і пересувань публікувалися на сторінці герцогині Кембриджської і принца Вільяма @kensingtonroyal, то тепер у Меган і Гаррі з'явився особистий аккаунт - @sussexroyal.

Вести його самостійно вони навряд чи будуть, допомагати їм будуть особисті секретарі та відповідальні за smm просування редактори.

Герцогиня Меган и принц Гарри
Associated Press
Герцогиня Меган і принц Гаррі

"Ласкаво просимо в наш офіційний Instagram. Ми з нетерпінням чекаємо можливості поділитися роботою, яка рухає нами, проектами, які ми підтримуємо, важливими оголошеннями і можливістю пролити світло на ключові питання. Ми дякуємо вам за вашу підтримку та вітаємо вас на @sussexroyal. Гаррі і Меган", - говорить перший підпис до публікації.

Инстаграм Сассексов
Instagram герцога і герцогині Сассекських

Що ж, схоже, саме тут ми побачимо і перші новини про пологи герцогині Сассекської і, сподіваємося, побачити знімки Меган і Гаррі з малюком на руках. Нагадаємо, первісток пари має з'явитися на світ вже в квітні. До речі, в королівській родині квітень – насичений на події місяць. 21 квітня відсвяткує 93-й день народження королева Єлизавета II, 23 квітня перший день народження принца Кембриджського Луї, а 29 квітня – річниця з дня весілля принца Вільяма і герцогині Кембриджської.

Герцогиня Меган и принц Гарри_3
Associated Press
Герцогиня Меган і принц Гаррі

Залиште свій коментар

Вибір редакції