Герцогиня Сассекська поділилася враженнями від першого публічного заходу у Новому році

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вчора герцогиня Сассекська Меган зробила свій перший вихід у Новому році, відвідавши організацію Smart Works патроном якої стала.

Ми оцінили новий образ герцогині, для першого виходу Меган обрала нову і досить демократичну сукню, а також дороге пальто від Oscar de la Renta і красиву сумку від Victoria Beckham.

 

Під час візиту герцогиня Меган зазначила, що дуже рада, нарешті, відвідати організацію публічно. Дружина принца Гаррі розповіла, що протягом року багато разів бувала в цій організації, яка надає допомогу жінкам, також жертвувала сюди одяг та аксесуари зі свого особистого гардеробу.

"Я щаслива сьогодні бути тут і мати можливість публічно говорити про роботу, яку ви робите", - зазначила герцогиня під час свого виступу.

Герцогиня Сассекская Меган_2
Associated Press
Герцогиня Сассекська Меган

Меган охоче взяла участь у підборі гардеробу для жінок, які планують найближчим часом проходити співбесіду. У моді герцогиня непогано розбирається, це можна відстежити за її світськими виходами.

Герцогиня Сассекская Меган_1
Associated Press
Герцогиня Сассекська Меган

Зазначимо, вже 16 січня герцогиня Меган відвідає другу організацію, яка займається допомогою тваринам, патроном якої вона теж стала. Нагадаємо, вчора Кенсінгтонський палац назвав чотири організації, які патронуватиме герцогиня Сассекська. Дві з них були передані їй королевою Єлизаветою II.

Залиште свій коментар

Вибір редакції