Графиня Софі Вессекська провела кілька днів у Катарі, палац поділився знімками

Дата публікації
Перегляди
1578
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Графиня Софі Вессекська провела кілька днів у Катарі, палац поділився знімками

Графиня Софі Весекська / Фото: Associated Press

Графиня Весекська Софі новий рік почала активно і вже встигла побувати у Катарі.

На офіційній сторінці королеви Єлизавети II в Instagram були опубліковані знімки графині Софі з різних заходів, які вона відвідала.

"Цього тижня графиня Весекська побувала в Катарі з @orbis.me як глобальний посол Міжнародного агентства із запобігання сліпоті @iapb.

(гортайте фото праворуч)

Під час візиту Її Королівська Високість зустрілася з катарськими благодійними організаціями та високопоставленими особами, які просувають програми з охорони здоров'я очей та борються із сліпотою у всьому світі.

Графиня відвідала Національний музей Катару, щоб дізнатися про їхні інтерактивні виставки, призначені для сліпих і слабозорих.

Її королівська Високість також зустрілася з членами афганської жіночої команди робототехніків, які були евакуйовані з Кабула 2021 року та продовжують навчання у Досі.

Біля посольства Великої Британії в Катарі графиня посадила дерево на честь платинового ювілею королеви", йдеться у повідомленні.

У королеви Єлизавети II зараз непростий період, її середнього сина звинувачують у сексуальному насильстві і минулого тижня монархиня позбавила його всіх військових звань та титулу Його королівської Високості. Але є в сім'ї інші родичі, які не заплямували свою репутацію.

Королева Єлизавета II та принц Ендрю / Фото: Getty Images

Читайте також:

Наступна публікація