Хто красивіша Марі або Мері: данські принцеси відвідали урочистий прийом в Парижі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Данська королівська родина відвідала урочисту вечерю на прийомі у посла Данії у Франції.

На захід приїхала не тільки кронпринцеса Мері і її чоловік кронпринц Фредерік, але і його молодший брат принц Йоакім зі своєю дружиною принцесою Марі.

Кронпринцесса Мэри и принцесса Мари_1
Getty Images
Кронпринцеса Мері, кронпринц Фредерік і принцеса Марі з принцом Йоакімом

Це не перший вихід кронпринцеси Мері в рамках туру Францією. Ми вже бачили і показували вам кілька її гарних образів. Цього разу на прийомі Мері з'явилася в біло-блакитній сукні з дуже красивою квіткової аплікацією. До образу підібрала тонкий ремінець синього кольору, синій клатч і туфлі-човники на підборах. Волосся принцеса зібрала у високий пучок, одягла коштовні сережки у вигляді квіток, зробила вечірній макіяж більш насичений, ніж зазвичай і навіть нанесла рожеві рум'яна на щоки. На зап'ясті у принцеси красувався також коштовний браслет.

Кронпринцесса Мэри и принцесса Мари_3
Getty Images
Кронпринцеса Мері та кронпринц Фредерік

Принцеса Марі обрала для заходу темну сукню з металевими стразами від Christopher Kane, у якої було глибоке декольте і декор. Її образ доповнювали чорні туфлі-човники на підборах, клатч у відтінку металік, коштовний браслет і сережки-висячки у вухах. Дуже насичений макіяж очей і рожевий блиск на губах завершував образ принцеси Марі.

Кронпринцесса Мэри и принцесса Мари_2
Getty Images
Принцеса Марі і принц Йоакім

Чоловіки на цьому прийомі були одягнені в темні костюми, світлі сорочки і темні краватки. Обидва усміхалися і обидва були зображені на знімку поруч з дружинами.

Чий образ вам подобається більше?

Фотогалерея Данська спадкова пара у Франції (8 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції