Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Іменинниця дня: герцогиня Кембриджська та її історія кохання з принцом Вільямом

Сьогодні свій 38-й день народження святкує герцогиня Кембриджська Кетрін.

Дружина герцога Кембриджського Вільяма після весілля отримала офіційний титул герцогині Кембриджської, в Шотландії вона графиня Стратерн, а в Північній Ірландії - баронеса Каррікфергюс. Кетрін вийшла заміж 2011 року, але зустрічалися вони з принцом Вільямом з 2003 року.

Герцогиня Кембриджская Кэтрин_1
Associated Press
Герцогиня Кембриджська Кетрін

Історія їхнього знайомства почалася ще під час навчання в Сент-Ендрюському університеті в Шотландії. З 2002 року Кейт і Вільям ще будучи друзями знімали для житла будинок в Файфі. У той час Кейт була звичайною студенткою, нічим особливо не примітною. Початок їхніх романтичних стосунків припав на 2003 рік. Саме тоді Кетрін була серед запрошених гостей на 21-й день народження принца Вільяма.

Герцогиня Кембриджская Кэтрин_4
Getty Images
Герцогиня Кембриджська Кетрін

Від першої зустрічі до романтичних заручин 2010 року пройшло майже десять років. Не можна сказати, що всі ці роки принц був вірний своїй подрузі. Бували в їхніх стосунках кризи, періоди розставання та інші труднощі. І хто знає, стала б Кейт Міддлтон майбутньою герцогинею Кембриджською, якщо б не мала такого терпіння та витримки.

Герцогиня Кембриджская Кэтрин_1
Getty Images
Герцогиня Кембриджська Кетрін і королева Єлизавета II

Весілля Кетрін і старшого сина принца Чарльза відбулося в квітні 2011 року. Через два роки на світ з'явився їхній первісток – принц Джордж. Ще через два роки, навесні 2015-го Кейт народила другу дитину – дочку принцесу Шарлотту. А в квітні 2018-го на світ з'явилася і третя дитина пари – принц Луї.

Герцогиня Кембриджская Кэтрин_3
Getty Images
Герцогиня Кембриджська Кетрін з донькою принцесою Шпарлоттой

Сьогодні герцогиня Кембриджська має бездоганну репутацію, у неї прекрасні стосунки з королевою Єлизаветою II, а багато британців хочуть бачити її своєю майбутньою королевою-консортом. Чи думає Кетрін про корону? Хто знає, але ми точно знаємо, що вона думає про те, як бути гарною матір'ю для своїх дітей і прекрасною дружиною для чоловіка. А на тлі чергового скандалу Сассексів, які напередодні дня її народження зробили чергову сенсаційну заяву, Кетрін просто ідеальна кандидатура на роль майбутньої королеви.

Герцогиня Кембриджская Кэтрин_2
Getty Images
Герцогиня Кембриджська Кетрін і принц Вільям з принцом Джорджем і принцесою Шарлоттою

Залиште свій коментар

Вибір редакції