Іменинниця дня: п'ять головних дат в житті герцогині Кембриджської Кетрін

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сьогодні свій 37-й день народження відзначає дружина британського принца Вільяма - герцогиня Кембриджська Кетрін.

У зв'язку зі святом редакція lady.tsn.ua вирішила згадати п'ять головних дат в житті герцогині Кетрін. Всі вони, безумовно, припали вже на той час, коли майбутня герцогиня була у стосунках з принцом Вільямом.

Першою датою можна назвати – 16 листопада 2010 року, саме цього дня Кларенс-хаус офіційно оголосив про заручини Кейт Міддлтон і принца Вільяма. Через кілька днів, а саме 23 листопада 2010 року, стала відома і дата їхньої весільної церемонії. Зазначимо, що цього дня майбутня герцогиня Кембриджська чекала довгих десять років і терпінню Кейт можна тільки позаздрити.

Герцогиня Кембриджская и принц Уильям, помолвка
Getty Images
Герцогиня Кембриджська та принц Вільям у день свого заручин у 2010 році

Наступною важливою датою в житті Кейт стало, звичайно ж, весілля, воно відбулося 29 квітня 2011 року. Вінчання Кетрін і Вільям відбулося у Вестмінстерському абатстві в Лондоні, на церемонію було запрошено 1900 гостей, серед яких були друзі, зірки та політики. Королевою Великої Британії Єлизаветою II молодому подружжю був подарований титул герцога і герцогині Кембриджських.

Герцогиня Кембриджская и принц Уильям в день своей свадьбы
Getty Images
Герцогиня Кембриджська та принц Вільям у день свого весілля 29 квітня 2011 року

Третьою важливою датою в житті Кембриджів стало народження їхнього первістка – сина принца Джорджа. Хлопчик з'явився на світ 22 липня 2013 року в госпіталі Святої Марії в Лондоні. В цьому ж госпіталі народилися і сини принцеси Діани - принц Вільям і принц Гаррі. На честь народження сина небо над Гайд Парком і Тавером осяяв урочистий салют з 41-го залпу. А дітям, яким пощастило народитися в один день з королівським спадкоємцем, дістався подарунок від монетного двору Великої Британії - спеціальний срібний пенні.

Герцогиня Кембриджская и принц Уильям
Getty Images
Герцогиня Кембриджська та принц Вільям у день виписки з госпіталю Святої Марії з сином принцом Джорджем, 22 липня 2013 року

Через два роки Кетрін знову опинилася на ґанку Lindo Wing, але цього разу вже з донькою на руках. Четверта важлива дата в житті Кембриджів – народження дочки принцеси Шарлотти. Дівчинка з'явилася на світ 2 травня 2015 року. Вже наступного дня Кетрін з'явилася перед шанувальниками у соковитій жовтій сукні знову від Jenny Packham з маленькою Шарлоттою на руках.

Герцогиня Кембриджская и принц Уильям
Getty Images
Герцогиня Кембриджська та принц Вільям з новонародженою дочкою Шарлоттою залишили госпіталь Святої Марії, 3 травня 2015 року

І, нарешті, п'ята дата – народження третьої дитини. Кембриджі завжди говорили, що хочуть народити мінімум двох дітей. Їхньою третьою дитиною став знову хлопчик, принц Луї, який з'явився на світ 23 квітня 2018 року, майже через три роки після народження принцеси Шарлотти. Принц Луї посідає п'яте місце в черзі на британський престол після діда принца Чарльза, батька принца Вільяма, старших брата і сестри.

Герцогиня Кембриджская и принц Уильям
Getty Images
Герцогиня Кембриджська та принц Вільям з сином принцом Луї, 23 квітня 2018 року

Прихильники королівської пари гадають, чи зважаться Кейт і Вільям на народження четвертої дитини. І багато хто впевнений, що так, ось тільки герцогиня Сассекська Меган, дружина принца Гаррі, народить первістка, так і вся увага преси знову перейде до герцогині Кембриджської. До речі, самі Кембриджі поки що жодних заяв не робили стосовно поповнення в родині в майбутньому.

Герцогиня Кембриджская и принц Уильям_1
Getty Images
Герцогиня Кембриджська та принц Вільям

Фотогалерея Герцогиня Кембриджська Кейт займається спортом (20 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції