Іменинник принц Джордж: 10 цікавих фактів з біографії сина Кейт і Вільяма

Іменинник принц Джордж: 10 цікавих фактів з біографії сина Кейт і Вільяма

Принц Джордж / Фото: Getty Images

Сьогодні свій восьмий день народження святкує принц Джордж Кембриджський.

Розповідаємо вам цікаві факти з біографії старшого сина принца Вільяма і герцогині Кембриджської і майбутнього короля Великої Британії.

1. Принц Джордж Олександр Луї народився 22 липня 2013 року в лондонській лікарні Святої Марії. Ще до свого народження газета The Washington Post назвала майбутнього принца "найвідомішим у світі малюком". Ім'я Джордж він отримав на честь короля Георга VI , батька своєї прабабусі Єлизавети II, Олександр - на честь другого імені Єлизавети II (її повне ім'я - Єлизавета Олександра Марія), а Луї - на честь Луїса Маунтбеттена - воєначальника, дядька принца Філіпа.

Принц Джордж з мамою Кейт / Фото: Associated Press

2. Принц Джордж з'явився на світ в госпіталі, де колись своїх дітей (принців Вільяма і Гаррі) народжувала принцеса Діана. Хлопчик народився о 16:24 за лондонським часом. І важив 3 кг 800 г. Герцогиня Кетрін разом з сином провела в госпіталі одну добу.

3. Джордж - третій правнук королеви Єлизавети II і принца Філіпа, герцога Единбурзького, перший онук принца Вельського Чарльза і принцеси Вельської Діани, первісток герцога Кембриджського Вільяма і герцогині Кембриджської Кетрін. Він посідає третє місце в порядку успадкування британського престолу після свого діда і батька.

4. На честь народження спадкоємця в небі над Гайд-парком і Тавером був даний 41 салютний залп. Новонароджений отримав титул першого в історії принца Кембриджського.

5. У три місяці принц Джордж був хрещений у Королівській каплиці Сент-Джеймського палацу. Обряд хрещення здійснив архієпископ Кентерберійський Джастін Велбі. У Джорджа семеро хрещених. Хрещення принца в палаці Сент-Джеймс стало відступом від давньої традиції хрестити спадкоємців британського престолу в Букінгемському палаці.

Принц Джордж під час хрещення / Фото: Associated Press

6. У чотирирічному віці принц Джордж пішов до підготовчої школи. Він навчається в Thomas's School, там же навчається і його молодша сестра принцеса Шарлотта.

Принц Джордж йде до школи / Фото: Associated Press

7. У принца Джорджа є не тільки молодша сестра Шарлотта, але і молодший брат принц Луї. Хлопчик народився 23 квітня 2018 року і цього року йому виповнилося три роки.

8. На шостий день народження принца Джорджа герцогиня Кетрін і принц Вільям теж опублікували в Instagram Кенсінгтонського палацу портретні знімки хлопчика, які були зроблені герцогинею Кетрін.

9. Принц Джордж і його молодші сестра і брат виховуються не тільки герцогинею Кетрін і принцом Вільямом, у всіх у них є няня Марія Тереза Борралло, вона живе з родиною від моменту появи на світ Джорджа і з кожною новою дитиною в сім'ї у неї ставало більше обов'язків.

Принц Джордж з сестрою принцесою Шарлоттою / Фото: Associated Press

10. Стати королем Великої Британії Джорджу доведеться не скоро. Ось уже 68 років на троні перебуває його прабабуся – королева Єлизавета II, а її старший син принц Чарльз чекає на свою чергу вже дуже довго. У британському королівстві не прийнято відрікатися від престолу, єдиним монархом, який зробив це, був Едуард – старший син королеви Марії і короля Георга V. Але одного разу піддані побачать на троні нового короля, і ним стане Джордж.

Читайте також:  Принцу Джорджу 8: Кейт і Вільям поділилися новим фото свого сина

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4766
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація