Історія цькування герцогині Сассекської: чому Гаррі і Меган склали з себе королівські повноваження

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Герцог і герцогиня Сассекські зробили офіційну заяву, в якій повідомили про свій намір скласти з себе повноваження членів королівської сім'ї і стати фінансово незалежними від палацу, чим здивували не тільки британців, але і монарха – королеву Єлизавету II. Її Величність, виявляється, не знала про подібні наміри герцога і герцогині.

Цькування Меган Маркл в пресі почалася давно. Здається, ще відтоді, як в листопаді 2017 року вони з принцом Гаррі оголосили про свої заручини. Ще коли Меган і Гаррі відкрито розповіли про свої стосунки, на майбутню герцогиню обрушився шквал критики. У листопаді 2016 року принц Гаррі опублікував офіційний лист, в якому засудив расистські та сексистські заяви на адресу його коханої. А його старший брат принц Вільям тоді підтримав Гаррі у рішенні оприлюднити свої стосунки з Меган, тим самим захистити її від уваги журналістів. Однак насправді все виявилося зовсім навпаки: як тільки Гаррі повідомив, що їхні стосунки мають місце бути, папараці стали ще більше переслідувати дівчину. У заяві Вільяма тоді було написано: "Герцог Кембриджський розуміє ситуацію і повністю поділяє і підтримує позицію принца Гаррі щодо Меган Маркл і необхідності захистити її та її сім'ю від уваги преси".

Принц Уильям_2
Getty Images
Принц Вільям

Через рік після оголошення про заручини цькування Меган тільки посилилося. У пресі багато писали про взаємини майбутньої герцогині з її батьком Томасом Марклом, який те й робив, що давав різні інтерв'ю таблоїдам, ображаючи дочку. Вже після весілля принц Гаррі та його дружина Меган навіть подали до суду на газету Mail on Sunday за те, що видання незаконно опублікувало особисту переписку Меган з батьком Томом. Також були опубліковані кілька помилкових історій, що дискредитували Меган і її чоловіка.

Газета відмовилася вирішити проблему мирним шляхом і Гаррі найняв адвокатів і подав до суду. Тоді в черговій своїй заяві принц Гаррі зазначив, що не має наміру залишатися осторонь і спокійно спостерігати за тим, як його близька людина проходить через цькування журналістів, яке не припинялося навіть коли герцогиня була вагітна сином Арчі. "На жаль, моя дружина стала ще однією жертвою британської таблоїдної преси, яка веде кампанію проти особистостей, не замислюючись про наслідки. Мій найбільший страх у тому, що історія повторюється. Це вже відбувалося з моєю мамою принцесою Діаною, і я її втратив. А тепер я бачу, як моя дружина стає жертвою тих самих могутніх сил", - сказав принц Гаррі.

Герцогиня Сассекская Меган_4
Associated Press
Герцогиня Сассекська Меган

Герцогиня Сассекская Меган від самого початку своїх стосунків з Гаррі була не так популярна, як, наприклад, герцогиня Кембриджська Кетрін. Політологи пояснювали це кількома чинниками: вона американка, вона змішаної раси і одного разу вже була заміжня. Всі ці чинники заважали консервативному британському суспільству прийняти Меган належним чином. Але принц Гаррі миритися з цим не хотів.

Кольцо герцогини Сассекской_2
Getty Images
Герцогиня Сассекська Меган і принц Гаррі

У вчорашній заяві Сассекси зазначили, що після багатьох місяців внутрішніх дискусій вони вирішили відійти від справ в ролі "старших" членів королівської сім'ї і працювати над тим, щоб стати фінансово незалежними. При цьому Сассекси продовжать підтримувати Її Величність королеву. Ось тільки цікаво, чому Єлизавету II не поставили до відома про такі наміри.

Королева Елизавета II_3
Getty Images
Королева Єлизавета II

"Тепер ми плануємо збалансувати наш час між Сполученим Королівством та Північною Америкою, продовжуючи виконувати наш обов'язок перед королевою, Співдружністю і нашими покровителями. Цей географічний баланс дозволить нам виховувати нашого сина з вдячністю до королівських традицій, в яких він народився, а також надасть нашій родині можливість зосередитися на наступній главі, включаючи запуск нашої нової благодійної організації", - говориться в їхній заяві.

Фотогалерея Герцогиня Сассекська і принц Гаррі відвідали Канада Хаус в Лондоні (7 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції