Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кембриджі збираються в новий королівський тур: перші подробиці

Герцог і герцогиня Кембриджські готуються до нового туру Австралією.

Західні ЗМІ поки що посилаються на попередню інформацію, тому що підтвердження палацу поки немає. Повідомляється, що Кетрін і Вільям відвідають зруйновані нещодавніми лісовими пожежами прибережні міста, а також нададуть фінансову підтримку постраждалим місцевим жителям і віддячать пожежникам-добровольцям.

Кембриджи с детьми_4
Associated Press
Герцог і герцогиня Кембриджські

Принц Вільям і герцогиня Кембриджська планують відвідати два штати - Новий Південний Уельс - штат на південному сході Австралії, який славиться своїми приморськими містами і національними парками і штат Вікторія - столицю провінції Британська Колумбія, вона розташована на краю острова Ванкувер. Можливо, в розкладі будуть і інші маршрути. З дня на день має надійти офіційне запрошення від прем'єр-міністра Австралії Скотта Моррісона.

Як пишуть в західних джерелах, герцог і герцогиня були дуже засмучені подіями, які нещодавно відбулися в Австралії і приголомшені тим збитком, який було заподіяно пожежами флорі і фауні континенту. Більше жодної детальної інформації поки немає, слідкуємо за новинами. Швидше за все, вони вирушать в тур без дітей, щоб не переривати їхній навчальний процес у школі.

Кембриджи с детьми_1
Associated Press
Герцогиня Кембриджська та принц Вільям зі старшими дітьми - Джорджем і Шарлоттою

Залиште свій коментар

Вибір редакції