Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кенсінгтонський палац поділився милим знімком герцогині Кембриджської

Вчора в світі святкували Всесвітній день фотографії. Кенсінгтонський палац не залишився осторонь і опублікував одне фото з герцогинею Кембриджською Кетрін, яка, як відомо, любить фотографувати.

Герцогиня Кембриджська, як відомо, сама захоплюється фотографією, робить знімки своїх дітей і палац досить часто ці знімки публікує на своїх офіційних акаунтах.

Зараз герцогиня Кембриджська і принц Вільям перебувають в офіційній відпустці і ніяких заходів не відвідують, тому прихильникам пари радісно побачити герцогиню Кетрін хоча б на такому аматорському знімку.

Герцогиня Кембриджская Кэтрин
Instagram/Кенсінгтонського палацу
Герцогиня Кембриджська Кетрін

У підписі під фото говориться, що Кенсінгтонський палац вітає усіх фотографів із цим святом і нагадує, що фотографія є універсальною мовою, за допомогою якої люди можуть самовиражатися. На фото з герцогинею зображений хлопчик на ім'я Джош Еванс, йому дев'ять років і це фото він зробив на уроці фотографії, організованому Action for Children в день, коли герцогиня Кембриджська була оголошена патроном цієї організації.

Герцогиня Кембриджская
Associated Press
Герцогиня Кембриджська

Фото вийшло дуже природним і позитивним. А герцогиня Кембриджська в легкій квітковій сукні та еспадрильях на платформі, а також з об'ємною укладкою, має просто приголомшливий вигляд.

Фотогалерея Кембриджі з дітьми відвідали регату (8 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції