Кейт vs Меган: битва "вагітних" образів герцогинь

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Про вагітність дружини принца Гаррі – герцогині Сассекської Меган стало відомо за кілька днів до старту їхнього королівського туру Австралією і Новою Зеландією.

Безумовно, ця подія викликала значний резонанс у суспільстві, нарешті і молодший брат принца Вільяма – Гаррі обзаведеться дітьми. Ми вирішили згадати і порівняти образи вагітних герцогинь, тим паче, що схожих виходів у них було кілька.

Пам'ятаєте конфуз герцогині Сассекської, коли вона вийшла з літака в червоній сукні, від якої забули відірвати бирку. У герцогині Кейт також був образ в червоному. Під час вагітності принцом Луї, Кетрін з'являлася на публіці в червоній сукні від марки Coat, щоправда такого конфузу, як з Меган з нею не трапилося.

Битва образов Меган и Кейт_4
Битва образів герцогині Меган і герцогині Кетрін

Обидві герцогині люблять бордовий колір. Так Меган одягла бордовий жакет з баскою від Scanlan Theodore і штани-дудочки на одну з фінальних "Ігор Нескорених", герцогиня Кетрін була в бордовій сукні і знову від Goat на заході в Центрі Анни Фрейд.

Битва образов Меган и Кейт_2
Битва образів герцогині Меган і герцогині Кетрін

У темно-зеленій сукні від Jason Wu герцогиня Сассекська з'явилася на церемонії відкриття статуї сержантові Талаязу Лабалабе на Фіджі. Герцогиня Кембриджська одягла пальто схожого кольору на парад, присвячений Дню святого Патріка.

Битва образов Меган и Кейт_5
Битва образів герцогині Меган і герцогині Кетрін

Звичайно, обидві герцогині у своїх виходах буквально світяться від щастя. Але ми пропонуємо проголосувати, чиї "вагітні" образи вам сподобалися більше?

Битва образов Меган и Кейт_1
Битва образів герцогині Меган і герцогині Кетрін
Чиї образи вам подобаються більше?

Залиште свій коментар

Вибір редакції