Кітті Спенсер відмовилася від тіари принцеси Діани і повторила весільний образ своєї матері

Кітті Спенсер відмовилася від тіари принцеси Діани і повторила весільний образ своєї матері

Леді Кітті Спенсер і принцеса Діана / Фото: Associated Press

У вихідні леді Кітті Спенсер вийшла заміж і стала місіс Кітті Л'юїс. Обранцем британської аристократки став 62-річний мільярдер Майкл Л'юїс.

Кітті, нарешті, поділилася першим знімком з чоловіком на своїй сторінці в Instagram, а також відкрила завісу таємниці і показала, які ще сукні були створені для її весілля Домом Dolce & Gabbana.

Білосніжна сукня від кутюр була традиційною, максимально закритою, з довгим шлейфом і білою довгою фатою. Вбрання з довгими рукавами, і пишною спідницею багато в чому нагадувало вінчальний образ матері Кітті, Вікторії Ейткен на її весіллі з Чарльзом Спенсером, братом принцеси Діани 1989 року.

Чарльз Олторп (граф Спенсер) і його дружина Вікторія на весільній церемонії в будинку Олторп. Велика Британія, вересень 1989 рік / Фото: Getty Images

Багато хто думав, що Кітті одягне сімейну реліквію — ту саму тіару Спенсерів, в якій 1981 року в липні виходила заміж леді Діана. Але Кітті не стала користуватися цією сімейною реліквією. Можливо, порахувала, що раз тіара не принесла щастя Діані, то нічого випробовувати долю ще раз?

Принцеса Діана і принц Чарльз / Фото: Associated Press

Принцеса Діана, нагадаємо, повинна була йти під вінець в інший тіарі, позиченій королевою Єлизаветою II, але вибрала свою сімейну тіару.

Принцеса Діана / Фото: Associated Press

До речі, в тіарі Спенсерів виходили заміж обидві сестри Діани — леді Джейн 1978 року, і леді Сара - 1980-го. Також дочка Сари — Селія Маккоркодейл одягала прикрасу на своє весілля. Чарльз Спенсер люб'язно дозволив одягнути тіару своєї племінниці в день її весілля, формально, всі прикраси сім'ї Спенсерів належать тільки йому, як спадкоємцю всіх титулів батька.

Читайте також: Були щасливі і трималися за руки: згадуємо, як леді Діана і принц Чарльз репетирували своє весілля

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
16к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація