Княгиня Шарлін безсумнівно повернеться до Монако: названа причина

Княгиня Шарлін безсумнівно повернеться до Монако: названа причина

Княгиня Шарлін і князь Альбер II / Associated Press

Навколо ситуації княгині Шарлін і князя Монако Альбера II ходить дуже багато різних чуток.

Кілька місяців княгиня Монако живе окремо від свого чоловіка і дітей — принца Жака і принцеси Габріелли. Спадкоємцям князя по 6 років, з матір'ю вони зараз спілкуються переважно за допомогою онлайн-зв'язку. І один раз прилітали її відвідувати до Південної Африки, де, власне, Шарлін весь цей час і перебуває.

Офіційна версія палацу і самої княгині говорить про те, що через ускладнення після операції Шарлін заборонено літати на літаках, оскільки тиск в її вухах не вирівнюється. Ще до цієї поїздки Шарлін робила синус-ліфтинг і трансплантацію кістки (це стоматологічні втручання), які призвели до ускладнень, після приєднання якої інфекції.

Княгиня Шарлін і князь Альбер II / Associated Press

Але є й інша версія того, що відбувається, згідно з якою, княгиня Шарлін просто не хоче повертатися до Монако до чоловіка, який має позашлюбних дітей і, очевидно, не є кристально чистої душі людиною. Але, наближені до палацу джерела стверджують, що Шарлін ніколи не залишить своїх дітей і, як тільки буде можливо, повернеться назад до Монако.

"Вона ніколи не покине своїх дітей", — говорить джерело, близьке до Шарлін, припускаючи, що, на її думку, принцеса повернеться до Монако, як тільки її проблеми зі здоров'ям будуть вирішені, пише People.

Княгиня Шарлін і князь Альбер II з дітьми Жаком і Габріеллою / Associated Press

Cвою 10-ту річницю весілля з 63-річним Альбером Шарлін також провела порізно. Але поділилася в соцмережах зворушливим повідомленням.

Читайте також: Виголені скроні і позашлюбні діти чоловіка: у княгині Шарлін були причини втекти з Монако

Наступна публікація