Княжий палац Монако поділився зворушливим відео на честь дня народження княгині Шарлін

Дата публікації
Перегляди
5350
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Княжий палац Монако поділився зворушливим відео на честь дня народження княгині Шарлін

Княгиня Шарлін / Фото: Getty Images

Вчора, 25 січня, княгиня Монако Шарлін відсвяткувала свій 44 день народження.

Вперше за довгий час відсутності на публіці Шарлін опублікувала відео в Instagram. Цей ролик змонтував з ініціативи королівської сім'ї Фонд принцеси Монако Шарлін у Південній Африці. У відео представлені дитячі знімки Шарлін, підліткові фотографії та кадри основних моментів життя принцеси Монако.

"@pcmfsouthafrica З днем народження, принцесо Шарлін! Ми шануємо вас за те, як багато ви завжди віддаєте, щоб змінити життя людей у всьому світі, ваша пристрасть і відданість порятунку та зміни життів дійсно надихають ❤️", — написано у підписі до ролика, перепост якого з'явився на сторінці Шарлін.

"Ми віримо, що це відео про вашу подорож нагадає вам, наскільки вас люблять і цінують", — доповнено відео такими словами.

Але невідомо, чи справді це княгиня Шарлін сама зробила перепост у себе на сторінці, чи це зробив хтось із палацу чи наближених до неї людей. Княжий палац Монако також поділився цим же відео на своїй офіційній сторінці в Facebook.

Нагадаємо, у листопаді було підтверджено, що княгиня Шарлін вирушила до лікувального закладу за межами Монако. А минулого місяця чоловік Шарлін – князь Монако Альбер II розповів, що Шарлін одужує, але поки що залишається у медичному закладі. Відомо також, що під час різдвяних канікул Шарлін відвідували чоловік та діти.

Княгиня Шарлін та князь Альбер II / Фото: Associated Press

Читайте також:

Наступна публікація