Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Конфлікт у королівській родині: принци Вільям і Гаррі прокоментували свої стосунки

Поки вся Британія в очікуванні рішення, яке сьогодні має ухвалити королева Єлизавета II щодо подальшої долі герцога і герцогині Сассекських в королівській родині, принци Вільям і Гаррі випустили офіційну заяву.

У ній повідомляється, що Їхні королівські Високості герцог Кембриджський і герцог Сассекський спростували інформацію про те, що між ними нібито дуже погані стосунки.

"Сьогодні в британській газеті була опублікована брехлива історія, яка розповідає про стосунки між герцогом Сассекським і герцогом Кембриджським. Для братів, які так глибоко дбають про проблеми, пов'язані з психічним здоров'ям, використання подібної інформації образливе і потенційно шкідливе", - свідчить заява.

Кембриджи и Сассексы
Associated Press
Кембриджі і Сассекси

Раніше, видання Sunday Times опублікувало начеб то слова принца Вільяма щодо ситуації, що склалася. Тоді повідомлялося: "Я завжди підтримував мого брата, але зараз я не можу цього зробити. Тепер кожен з нас йде своєю дорогою. Все, що ми можемо зараз зробити, - це спробувати підтримати їх (Сассексів) і сподіватися, що колись настане день, коли ми знову будемо єдині", - наводить видання слова принца Вільяма.

Принцы Уильям и Гарри с женами
Associated Press
Принци Вільям і Гаррі з дружинами Кетрін і Меган

Однак і сьогоднішня заява принців викликає багато запитань. Адже раніше в одному з інтерв'ю принц Гаррі вже говорив про те, що між ними з братом справді зараз є певні розбіжності. Це було в інтерв'ю, яке вони з Меган давали після свого африканського туру. Тоді Гаррі зауважив, що брати інколи сваряться і це нормально.

Залиште свій коментар

Вибір редакції