Королева Летиція в чорній сукні, а король Філіп з квітковою краваткою: королівський вихід пари

Королева Летиція в чорній сукні, а король Філіп з квітковою краваткою: королівський вихід пари

Королева Летиція і король Філіп VI / Getty Images

Сьогодні у іспанської королівської пари новий світський вихід.

Король Філіп VI і його красуня дружина Летиція відкривали 1 червня Меморіальний центр пам'яті жертв тероризму в Віторії-Гастейс.

На урочистому заході монарх і його дружина з'явилися в стриманим образах. Королева Летиція одягла чорну асиметричну сукню з великими ґудзиками посередині, воланом з китицями на подолі і красивим смугастим поясом на талії. На обличчі у королеви була захисна маска, волосся було розпущене, а макіяжем були підкреслені очі. З прикрас цього разу королева вибрала мініатюрні сережки-кільця і улюблену каблучку на пальці.

Королева Летиція / Getty Images

Також в руках королева-консорт тримала маленьку шкіряну сумку на короткій ручці і була взута в туфлі на шпильках і з відкритими п'ятами.

Король одягнув сірий смугастий костюм і білу сорочку, а образ свій доповнив досить яскравою блакитною краваткою в квітковий принт.

Королева Летиція і король Філіп VI / Getty Images

Нещодавно, нагадаємо, королівська сім'я також була присутня на конфірмації старшої дочки Філіпа і Летиції — принцеси Леонор. Конфірмація — це обряд усвідомленого прийняття віри, після неї людина офіційно стає частиною церкви. Принцесі вже 15 років, зазвичай в цьому віці королівські спадкоємці і проходять цей обряд.

Читайте також: В рожевому пальті та сережках зі смарагдами: королева Летиція на святковому параді

Наступна публікація