Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Королева Максима відсвяткувала 49-річчя: розкішні образи і факти з біографії дружини короля Нідерландів

Королева Максима відсвяткувала 49-річчя: розкішні образи і факти з біографії дружини короля Нідерландів

17 травня відсвяткувала своє 49-річчя королева-консорт Нідерландів Максима.

Максима Соррегьета народилася в Буенос-Айресі в Аргентині 17 травня 1971 року. Ім'я отримала на честь прабабусі за батьківською лінією. Її батько, Горхе Соррегьета був міністром сільського господарства в уряді аргентинського диктатора Відели. У Максими є два рідних брати, одна сестра і три старших єдинокровних сестри (діти її батька від першої дружини).

Королева Максима_5
Associated Press
Королева Максима

Дитинство майбутньої королеви Нідерландів минуло в Буенос-Айресі. 1988 року вона закінчила школу Нортландс, а потім, 1989 року факультет економіки Аргентинського католицького університету. Працювати Максима почала ще під час навчання. Працювала в Mercado Abierto SA, де займалася дослідженнями в галузі програмного забезпечення фінансових ринків, у відділі продажів Boston Securities SA, а ще давала приватні уроки англійської та математики дітям і дорослим. Багато років Максима займалась банківською діяльністю, працюючи в банках Нью-Йорка, Латинської Америки та Брюсселя.

Королева Максима_6
Associated Press
Королева Максима і король Віллем Олександр

Навесні 1999 року відбулася доленосна зустріч Максими і її майбутнього чоловіка – принца Нідерландів Віллема-Олександра. Вони познайомилися на приватній вечірці в Іспанії. Два роки закохані просто зустрічалися, а 31 березня 2001 року королева Нідерландів Беатрікс і принц Клаус оголосили про заручини свого старшого сина, принца Оранського Віллема-Олександра, і Максими Соррегьети. 17 травня 2001 року в свій день народження Максима стала громадянкою Нідерландів.

Королева Максима_1
Associated Press
Королева Максима

Їхнє королівське весілля відбулося 2 лютого 2002 року. Спочатку громадянська церемонія в будівлі Старої біржі, а пізніше в цей самий день вінчання у Nieuwe керк. Після заміжжя Максима отримала особистий титул Принцеса Нідерландів.

У шлюбі у тепер вже королеви Нідерландів і короля Віллема-Олександра народилося троє доньок. Принцеса Каратіна-Амалія (2003), принцеса Алексія (2005) і принцеса Аріана (2007). Старша дочка королівської пари є головною претенденткою на королівський трон.

Королевская семья Нидерландов_10
Getty Images
Королева Максима з доньками

В житті королева Максима неймовірно яскрава жінка. Для всіх своїх світських виходів Її Величність підбирає ефектні вбрання, не боїться сміливих кольорів в гардеробі і обожнює різні аксесуари. Мабуть, про королівську скриньку ювелірних прикрас Максими можна говорити довго, але краще все ж дивитися.

Королева Максима_3
Associated Press
Королева Максима

Читайте також: Історія випадкової любові: королева Максима і король Віллем-Олександр

Фотогалерея Королева Нідерландів Максима (21 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції