Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Королева Матильда в квітковій сукні, а її чоловік Філіп - з яскравою краваткою - королівське подружжя на світському заході

Королева Матильда в квітковій сукні, а її чоловік Філіп - з яскравою краваткою - королівське подружжя на світському заході

Король Бельгії Філіп і його дружина королева Матильда відвідали сьогодні Антверпенський інститут тропічної медицини в Антверпені в Бельгії.

Їхні Королівські Високості прибули, щоб дізнатися про вплив коронавірусу COVID-19 на країни Африки. Тропічний інститут є важливим партнером у боротьбі з коронавірусом. Завдяки своїм спеціалізованим медичним послугам, викладанню, навчанню та науковим дослідженням, TIM сприяє розробці стійких рішень, як у Бельгії, так і на міжнародному рівні.

Королева Матильда и король Филипп_2
Getty Images
Королева Матильда

47-річна королева Матильда приїхала на захід в білій максі-сукні в флористичний принт, яку поєднала з жовтими босоніжками на стійких підборах. В руках у королеви був невеликий світлий клатч, а на лівому зап'ясті годинник і браслет, які Її Величність носить не знімаючи. Також Матильда одягла золоті сережки-пелюстки з червоним камінням.

На обличчі у королеви була захисна маска і денний макіяж був практично не помітним. А ось волосся у Матильди здається стало ще світлішим, схоже, вона навідалася до перукаря.

Королева Матильда и король Филипп_1
Getty Images
Королева Матильда і король Філіп

Чоловік королеви – король Філіп був одягнений у синій костюм, світлу сорочку і жовту краватку в цятку. Разом королівська пара мала гармонійний вигляд.

Нагадаємо, у іспанської королівської пари сьогодні теж відбувся сімейний вихід.

Читайте також: У сукні-халаті і масивних сережках: королева Матильда сходила до музею

Залиште свій коментар

Вибір редакції