Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Королева на карантині: як Єлизавета II працює у віддаленому режимі з Віндзорського замку

Британська королева Єлизавета II перебуває на карантині у Віндзорському замку.

У свою заміську резиденцію королева вирушила тиждень тому, щоб дистанціюватися від пандемії коронавірусу. Однак, працювати 93-річна монархиня продовжує в звичному режимі, просто робить це, як і багато людей зараз – віддалено.

Королева Елизавета II_2
Associated Press
Королева Єлизавета II

Вчора Єлизавета II провела щотижневу бесіду з прем'єр-міністром Борисом Джонсоном. Обговорювали, ймовірно, ситуацію, що склалася з епідемією нової коронавірусної інфекції у всьому світі, і заходи, які необхідно вжити, щоб запобігти масовому захворюванню в країні.

Цього року всі плани королеви з приводу великодніх заходів, і багатьох інших важливих і урочистих подій, зійшли на нівець. Скасовані навіть садові вечірки, які зазвичай відбуваються на території Букінгемського палацу не раніше травня-червня.

Королева Елизавета II
Getty Images
Королева Єлизавета II і Борис Джонсон

У Віндзорському замку королева перебуває разом зі своїм чоловіком, 98-річним принцом Філіпом, він прибув туди з Лісової ферми в Сандрінгемі.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що один із співробітників Букінгемського палацу заразився коронавірусом, коли Її Величність ще перебувала у палаці. Також вчора стало відомо, що захворів 71-річний син королеви і перший спадкоємець престолу - принц Чарльз.

Королева Елизавета II и принц Чарльз
Associated Press
Королева Єлизавета II і принц Чарльз

Залиште свій коментар

Вибір редакції