Королева Єлизавета II розчарована: Букінгемський палац прокоментував заяву герцога і герцогині Сассекських

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Герцогині Сассекській і принцу Гаррі вдалося потрясти не тільки британську громадськість, але і монарха – Її Величність королеву Єлизавету II.

Західні журналісти пишуть, що Сассекси не поставили до відома нікого з близьких. Палац і королева Єлизавета II також були не в курсі, що відбувається. Королівські кореспонденти повідомляють, що старші члени королівської сім'ї розчаровані і почуваються скривдженими.

Герцогиня Сассекская и принц Гарри_2
Associated Press
Герцогиня Сассекська і принц Гаррі з королевою Єлизаветою II

Букінгемський палац випустив заяву, в якій заявив, що: "Обговорення з герцогом і герцогинею Сассекськими перебувають на початковому етапі. Ми розуміємо їхнє бажання застосовувати інший підхід, але це складне запитання і для його вирішення потрібен час".

Цікавий момент, свою заяву про те, що вони хочуть скласти з себе повноваження членів королівської сім'ї і стати фінансово незалежними від палацу Сассекси зробили за день до дня народження герцогині Кембриджської Кетрін. Їй сьогодні виповнюється 38 років.

Будемо стежити за подробицями цієї історії. Нагадаємо, днями герцогиня Меган і принц Гаррі також відвідали Канада Хаус. Це був перший вихід пари в новому році.

Герцогиня Сассекская и принц Гарри_1
Associated Press
Герцогиня Сассекська і принц Гаррі з королевою Єлизаветою II

Фотогалерея Герцогиня Сассекська і принц Гаррі відвідали Канада Хаус в Лондоні (7 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції