Королева Єлизавета II тактовно підтримала сім'ю онука: повна заява Букінгемського палацу з питання Сассексів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вчора в Сандрінгемському палаці в Норфолку королева Єлизавета II провела нараду, де обговорювали заяву герцога і герцогині Сассекських, в якій вони висловили бажання скласти з себе повноваження королівської сім'ї.

На нараді були присутні принц Гаррі без дружини Меган (вона перебуває в Канаді з сином Арчі), принц Вільям і їхній батько принц Чарльз. Протягом переговорів, які тривали кілька годин Її Величність королева Єлизавета II випустила офіційну заяву палацу:

Королева Елизавета II
Associated Press
Королева Єлизавета II

"Сьогодні моя сім'я мала конструктивну дискусію щодо майбутнього мого онука і його сім'ї. Моя сім'я і я повністю підтримуємо бажання Гаррі і Меган почати нове життя в ролі молодої родини. Хоча ми б вважали за краще, щоб вони залишалися повноцінними членами сім'ї, які виконують королівські обов'язки, ми розуміємо їхнє прагнення жити незалежним життям, залишаючись при цьому частиною моєї родини.

Гаррі і Меган дали ясно зрозуміти, що вони не хочуть покладатися на державні кошти у їхньому новому житті. Тому було ухвалено рішення про перехідний період, протягом якого Сассекси будуть проводити час у Канаді та Великій Британії.

Нам належить виконати певну роботу, щоб вирішити ці складні запитання, щоб ухвалити остаточне рішення в найближчі дні", - свідчить заява.

Принц Гарри и королева Елизавета II_1
Associated Press
Принц Гаррі і герцогиня Меган

Таким чином слід чекати ще однієї заяви палацу і королеви.

Нагадаємо, принц Гаррі і герцогиня Меган зробили заяву про те, що хочуть скласти з себе повноваження членів королівської сім'ї 8 січня, напередодні дня народження герцогині Кембриджської Кетрін. Вони оголосили, що хочуть фінансової незалежності і більшої свободи, щоб зосередитися на проєктах, які їм цікаві.

Принц Гарри и королева Елизавета II_2
Associated Press
Принц Гаррі і королева Єлизавета II

У заяві говорилося, що вони з нетерпінням чекають на можливості поділитися усіма подробицями нового захопливого періоду у своєму житті.

Залиште свій коментар

Вибір редакції