Королева Єлизавета II відправила букет квітів співробітникам госпіталю, де лікувався її чоловік принц Філіп

Королева Єлизавета II відправила букет квітів співробітникам госпіталю, де лікувався її чоловік принц Філіп

Принц Філіп і королева Єлизавета II / Associated Press

У Великій Британії відзначають Національний день роздумів, який ознаменував річницю першого карантину пов'язаного з пандемією.

Її Величність королева Єлизавета II відправила букет квітів співробітникам лікарні Святого Варфоломія в Лондоні, де раніше цього місяця її 99-річний чоловік принц Філіп переніс операцію на серці.

Букет з ірисів, тюльпанів, змішаних нарцисів і лютиков, а також послання були доставлені до лікарні Святого Варфоломія в лондонському Сіті з Віндзорського замку, де Єлизавета II і принц Філіп проживають під час пандемії.

Королева Єлизавета II / Associated Press

В посланні монархині йшлося: "Оскільки ми разом дивимося в світле майбутнє, сьогодні ми робимо паузу, щоб поміркувати про горе і втрати, які продовжують випробовувати багатьох людей і сім'ї, і віддати належне безмірному служінню тих, хто підтримував нас всіх за останній рік", пише Hello!.

Букет від королеви Єлизавети II / Getty Images

Нагадаємо, 99-річний герцог Единбурзький був виписаний з госпіталю тиждень тому, 16 березня, зараз він перебуває разом з дружиною у Віндзорському замку. У день виписки його зазнімкували папараці. Принц Філіп мав схудлий вигляд, але був начебто бадьорим.

принц Філіп / Getty Images

Читайте також: Перше кохання принца Філіпа: в кого був закоханий чоловік королеви Єлизавети II

Наступна публікація