Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Коронавірус в Британії: діти Кембриджів опинилися на карантині

Школу Thomas's Battersea, де навчаються діти герцога і герцогині Кембриджських, закрили на двотижневий карантин через коронавірус.

Стало відомо про те, що чотири учні, які навчаються в приватній школі Thomas's Battersea, які повернулися з канікул, проведених в Італії, були відправлені на карантин додому. Вся справа в тому, що небезпечний коронавірус вже дістався Італії. Щоб уникнути проблем, школу, де також навчаються діти Кембриджів, вирішили закрити на тимчасовий карантин.

Дети Кембриджей_1
Getty Images
Герцогиня Кембриджська та принц Вільям з дітьми принцом Джорджем і принцесою Шарлоттою

Як пише Daily Mail, хаос в зв'язку з коронавірусом охоплює майже кожну частину британського життя, оскільки школи і великі підприємства закриваються, а великі спортивні заходи відкладаються через вибух спалахів вірусу в Європі.

Діти герцога і герцогині зимові канікули провели в заміському маєтку і не подорожували на італійські курорти, але також, як і інші діти навчального закладу, змушені перейти на тимчасове домашнє навчання у зв'язку з карантином.

Дети Кембриджей_2
Getty Images
Герцогиня Кембриджська та принц Вільям з дітьми принцом Джорджем і принцесою Шарлоттою

Нагадаємо, герцогиня Кембриджська вчора як патрон організації SportsAid відвідала захід на лондонському стадіоні у Стратфорді. У робочому графіку герцога і герцогині поки немає змін, пов'язаних з карантином в школі їхніх дітей. На початку березня Кембриджі збираються до Ірландії.

Фотогалерея Герцогиня Кембриджська на спортивному заході в Олімпійському парку (7 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції