Красива в червоному: королева Летиція на святковому заході

Дата публікації
Перегляди
442
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Красива в червоному: королева Летиція на святковому заході

Королева Летиція / Фото: Getty Images

Іспанська королева Летиція сьогодні знову на роботі.

Королева-консорт була присутня на святкуванні дня Сан-Хуана, покровителя муніципальної поліції, в парку Ретіро в Мадриді.

В ніч проти 24 червня протягом багатьох століть у всій Іспанії святкується головне літнє свято — Ніч Сан Хуана.

Королева Летиція / Фото: Getty Images

Королева Летиція головує на цьому заході з нагоди 50-річчя включення жінок в цей муніципальний орган. На святковий захід Її Величністьодягла сукню кольору стиглої вишні з довгими рукавами і струмливою спідницею від Salvatore Ferragamo і взула під вбрання нюдові туфлі-човники з відкритими п'ятами на підборах. Образ королеви доповнювали сережки-підвіски з червоним каменем, на пальці була улюблена каблучка марки Karen Hallam — подарунок від дочок. Волосся Летиція зібрала в пучок і зробила традиційно насичений макіяж очей.

Королева Летиція / Фото: Getty Images

Як завжди, на обличчі у королеви була захисна маска. Іспанські монархи не зневажають цим елементом захисту від коронавірусу навіть, коли відвідують заходи на свіжому повітрі.

Вчора, нагадаємо, королева Летиція в красивій сукні бірюзового кольору без рукавів продемонструвала свої рельєфні руки, коли приїхала на церемонію вручення Золотої медалі за заслуги в області витончених мистецтв, яка відбулася в Палаці Ель-Пардо в Мадриді.

Королева Летиція і король Філіп VI / Фото: Getty Images

Читайте також: У рожевій сукні з вирізом "човник": красива королева Летиція з чоловіком і доньками на заході в Мадриді

Наступна публікація