Красиво і дорого: королева Летиція в улюбленій сукні відвідала офіційний прийом

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Королева Іспанії Летиція і її чоловік король Філіпп VI відвідали офіційний обід, організований після вручення літературної премії "Мігеля де Сервантеса" в Мадриді.

На церемонії премію отримала уругвайська поетеса Іда Вітале. Вона та її родичі були присутні на урочистому обіді за участі короля та королеви Іспанії.

На захід 46-річна Летиція приїхала в одній зі своїх улюблених суконь від Carolina Herrera з гарним принтом і рукавом три чверті. І підібрала до неї чорні туфлі-човники на підборах і чорний клатч.

 

Також у королеви у вухах були нові сережки-висячки, а волосся вона уклала в об'ємну зачіску. В макіяжі Летиція віддала перевагу традиційним відтінкам. Король Філіпп VI цього разу віддав перевагу чорному костюму і одягнув червону краватку.

Королева Летиция и король Филипп VI_1
Getty Images
Королева Летиція і король Філіпп VI

На самій церемонії вручення премії, нагадаємо, Її Величність з'явилася у витонченій сірій сукні та сірому пальті, підібравши під образ туфлі-човники зі зміїної шкіри. В тон взуття був підібраний і клатч, його королева тримала в руках. На обличчі у Летиції, як завжди, був ідеальний макіяж, а волосся акуратно зачесане.

Королева Летиция и король Филипп VI_1
Getty Images
Королева Летиція і король Філіпп VI

Залиште свій коментар

Вибір редакції