Ліпили сніжки і гуляли під снігом: як герцогиня Кембриджська і принц Вільям повеселилися на вечірці

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вчора герцог і герцогиня Кембриджські відвідали спеціальну вечірку в Кенсінгтонському палаці, організовану для сімей військовослужбовців з Баз Королівських ВПС.

36-річна герцогиня Кетрін вразила публіку не лише своїм майже різдвяним образом, але і пронизливою промовою, в якій зазначила, що вона чудово розуміє тих дружин і матерів, які змушені відпускати своїх чоловіків у відрядження на довгі тижні і місяці. Особливо сумно залишатися одним на різдвяні свята.

Герцогиня Кембриджская и принц Уильям_2
Getty Images
Герцогиня Кембриджська та принц Вільям

"Будучи дружиною чоловіка, який колись служив у Збройних силах, я знаю, як важко, коли кохана людина покидає будинок заради роботи, якій він навчався. Я відчувала ті ж почуття, коли Вільям служив на Фолклендських островах або вирушав на пошуково-рятувальні роботи. Але я не можу уявити, що ви відчуваєте, коли ваші близькі перебувають на службі у Різдво, в ці особливі сімейні моменти", - зазначила у своїй промові герцогиня.

Герцогиня Кембриджская и принц Уильям
Getty Images
Герцогиня Кембриджська та принц Вільям

Свято вийшло чудовим, Кембриджі прогулялися територією Кенсінгтонського палацу під штучним снігом, який летів їм на голови, і зліпили разом із дітьми багато сніжок.

Герцогиня Кембриджская и принц Уильям_2
Reuters
Герцогиня Кембриджська

Запрошені цього дня до палацу люди залишилися дуже задоволені заходом і тією увагою, яку їм приділили герцог і герцогиня. Сьогодні, нагадаємо, Кейт і Вільям вилетять на Кіпр, де відвідають військову базу Акротірі і знову зустрінуться з військовими та їхніми сім'ями.

Герцогиня Кембриджская и принц Уильям_1
Reuters
Герцогиня Кембриджська
Герцогиня Кембриджская и принц Уильям_3
Reuters
Герцогиня Кембриджська

Фотогалерея Герцогиня Кембриджська Кейт займається спортом (20 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції