Любить це: королева Камілла розповіла про своє улюблене заняття у відпустці
Королева Камілла та король Чарльз проводять свою літню відпустку традиційно у шотландському замку Балморал.
Королева Камілла / © Getty Images
Король перебуває в Шотландії від початку минулого тижня, тоді як його дружина Камілла приєднається до нього на вихідних. Спершу вони зупиняться у маєтку Біркголл, де провели свій медовий місяць 2005 року. А потім приєднаються до решти членів родини у Балморалі.
Маєток Біркгол / © Getty Images
77-річна королева розповіла в подкасті Queen's Reading Room про свою любов до "читання запоєм" під час літньої відпустки, оскільки у звичайну пору року через щільний робочий графік вона не встигає прочитати всі книжки, які їй хотілося б.
"Я читаю запоєм, тому що у мене майже немає часу на читання в більшості випадків", — зізналася королева, сміючись зі своїх спроб читати вдома, які часто закінчуються тим, що вона засинає після кількох сторінок, пише Mirror. "Я намагаюся!. Я прочитаю три сторінки за вечір і одразу ж засну, а наступного ранку мені доводиться перечитувати їх знову!", - нарікає Камілла. "Тому, коли я вирушаю у відпустку, я просто беру із собою всі книжки, які хочу прочитати, і читаю буквально запоєм".
Королева Камілла / © Getty Images
Чим тим часом любить займатися Чарльз – не повідомляється. Можливо, він ходить на полювання чи риболовлю або просто насолоджується тишею та спілкуванням з близькими. Говорять, цього року програма літньої відпустки членів королівської родини буде максимально простою.
Замок Балморал у Шотландії / © Getty Images
Нагадаємо, минулими вихідними король Чарльз був заскочений на "Іграх горян" в Единбурзі, які любила його покійна бабуся королева-мати Єлизавета.
король Чарльз III / © Getty Images
Читайте також: